Okolo chystaného Far Cry 6 bylo dlouho dobu ticho po pěšině. Nyní Ubisoft konečně prorazil zeď mlčení a rovnou prozradil i datum vydání.

Pokud bychom se bavili o nejočekávanějších herních titulech, určitě by nešlo opomenout jednu z vlajkových lodí společnosti Ubisoft, střílečku Far Cry. Kolem šestky panovalo dlouhou dobu informační sucho. Čekání je však u konce. Autoři oznámili datum vydání a navrch přidali i gameplay trailer a trailer, který nám blíže představí hlavní postavu.

Trailer ukazuje hlavně rozmanité prostředí, jímž hra disponuje. Zavítáme nejen do města, ale projdeme i slunné pobřeží a nepropustnou džungli. Ve videu je nám představena i část vozového parku, s nímž bude moct hrdina projíždět vcelku rozsáhlý herní svět. Hráč si opět bude moct skládat své vlastní zbraně. V traileru je třeba vidět odpalovač cédéček nebo rotační kulomet poháněný motorem z bůhví čeho. Upřímně tyhle šílenosti jen dokreslují fakt, kam se celá tato série dostala. Ale zpátky k tématu. Hráč bude mít nyní více možností, jak zlikvidovat protivníka. Tudíž ho kromě zastřelení nebo trefení cédéčkem, můj bože, budete moct třeba zapálit. Pro milovníky zvířat pak nebudou chybět ani projížďky na koni. Je toho opravdu hodně a máme na co těšit.

A teď už k tomu nejdůležitějšímu a tím je samozřejmě datum vydání. Pokud se nic nepokazí, nebo nebude Far Cry 6 odložena, dočkáme se hry docela brzo. Titul by měl vyjít již 7. října a dočkají se majitelé PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S a Xbox One. Co se týče Nintendo Switch, tam mají hráči zatím smůlu.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Martin Kudělka

Předchozí článekBleskurychlý ježek Sonic je zpátky!
Další článekDying Light 2 odhalilo trailer i datum vydání

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 + three =