Oblíbená akční střílečka Far Cry se dočká již šestého pokračování. Víme kde se bude odehrávat, kdo ztvární hlavního záporáka a také známe datum vydání. Vše se dozvíte v následující novince.

Série akčních stříleček Far Cry je tady s námi již od roku 2004. Za tu dobu jsme se stihli vydat například do amerického zapadákova, nepropustné džungle nebo zasněžených Himálají. Zatím poslední díl této série nás zavede na fiktivní ostrov Yara, který vzdáleně připomíná Kubu. A to nejenom vzhledem. Na ostrově vládne šílený diktátor Anton, kterého hraje herec Giancarlo Esposita. Toho můžete znát například ze seriálu Breaking Bed, nebo chcete-li hezky česky Perníková táta. Kromě toho zde řádí revoluce a jak už asi tušíte, vaším úkolem bude vytrhnout moc z Antonových rukou. Doporučuji shlédnout povedený trailer.

Hra se bude odehrávat především ve městě Esperanza, které se nachází na již zmíněném ostrově Yara. Město nabízí spoustu výškových budov, čímž boje dostanou zajímavější spád. Co se týče techniky, ostrov Yara se zaseknutý v ekonomické izolaci, tudíž by měla být z přelomu 60. a 70. let. Snad se brzy dočkáme konkrétnějších informací. Jednu důležitou informaci, troufnu si říct, že tu možná nejdůležitější, však známe už teď. Datum vydání Far Cry 6. Ono magické datum je 18. února 2021. Hry se tedy dočkáme poměrně brzy a to na PS4, PS5, Xbox One Xbox Series X a PC. Ještě zajímavost na konec. K vrcholné sběratelské edici dostanete plamenomet. Doufám, že jen repliku.

KOUKNI SE  Legendarní Skyrim oslavil 10. výročí

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Dějiny druhé světové války
Následující článekNová FIFA 21 vypustila do světa první trailer

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × 2 =