Fantastická zvířata s Johnym Deppem rozzuřila fanoušky

V nadcházejícím roce nás čeká mnoho knižních lahůdek převedených na filmové plátno. Jak  již tomu posledních pár let bývá, nejvíce pozornosti vzbuzují počiny britské autorky J. K. Rowling.

Takřka rok po uvedení Fantastických zvířat, potěší všechny své fanoušky uvedením druhého dílu.   Film  budí hned od samého začátku rozporuplné emoce. 

Diváci se setkají opět se všemi oblíbenými postavami. Ve středu zájmu bude Grindelwald, ztělesněné zlo, které hodlá rozprostřít svou vládu mimo magický svět a ovládnout vše. Vazbě se vyhnul šikovně jak český politik zodpovědnosti a nic mu nebrání v uskutečnění jeho plánů. Zvlášť, když nashromáždí dostatek nápomocných nohsledů.

Je jasné, že k hlavní postavě je upřena největší pozornost. Zvlášť, když ostatní  jsou již z dřívějška okoukané a dostatečně okomentované. Castingem na Grindelwalda prošel vítězně Johny Depp, což velmi nelibě nese velká část fanoušků knih J. K. Rowlingové.

Jacka Sparrow…pardon…kapitán Jack Sparrow si získal nepřátel stejně jako fanoušků a horko těžko pirátský fenomén překonává. Pokouší se o to nešťastnými a hlavně neslanými nemastnými pokusy a kasovními propadáky. Panuje tak reálná obava, že pošle ke dnu stejně jako  Černou perlu i Fantastická zvířata.

Sama autorka věří, že kniha a potažmo film stojí na solidnějších základech, než je ústřední záporná figura a Johny Depp je dobrou volbou. Na svých stránkách uklidňuje všechny příznivce prohlášením: “ V rámci fiktivního světa i mimo něj musíme všichni dělat to, v co věříme, že je správné.

KOUKNI SE  Režisér Nicolase Cageho se chystá na Tiché místo 3

Fanoušci Harryho Pottera měli legitimní obavy ohledně našeho výběru, abychom  v této roli pokračovali s Johnnym Deppem. Přirozeně jsme zvažovali možnost přepracování. Chápu, že někteří byli zmateni a rozzlobeni, proč se to nestalo.Fantastická zvířata 2: Objeví se další postava z Harryho Pottera | Fandíme filmu

Obrovská, vzájemně se podporující komunita, která vyrůstala kolem Harryho Pottera, je jednou z největších radostí v mém životě. Pro mě osobně byla neschopnost otevřeně mluvit s fanoušky o tomto problému obtížná, frustrující a občas bolestivá.  Na základě pochopení okolností jsme spolu s tvůrci zachovali původní herecké obsazení a skutečně jsme rádi, že Johnny hraje ve filmu hlavní postavu. “

Skoro to zní, jako když chcete uspat pejska a slibujete mu, že tam, kam jde, mu bude určitě lépe. Na film se můžete těšit na podzim příštího roku. Takže je dostatek času vykřesat ze scénáře i z hlavních postav solidní výkon.

Kristina Doubravová

 

 

 

Předchozí článekPlayerUnknown´s Battleground přechází na verzi 1.0
Následující článek10 pohádek, díky kterým se těšíte na Vánoce

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 + eleven =