Erotický thriller Hluboká voda s Benem Affleckem a Anou de Armas byl stažen z uvedení v kinech

Erotický thriller Bena Afflecka a Any de Armas Hluboká voda byl stažen z kin. Hluboká voda narazila na břeh.

Společnost Disney ve čtvrtek oznámila, že erotický thriller s Benem Affleckem a Anou de Armas v hlavních rolích byl stažen z plánu uvedení do kin. Značka 20th Century Studios společnosti Disney (dříve 20th Century Fox) měla film původně uvést do kin 14. ledna 2022. Studio se k této radikální změně odmítlo vyjádřit.

Hluboká voda, první film režiséra Osudové přitažlivosti Adriana Lynea po téměř dvaceti letech, vznikl podle románu Patricie Highsmithové, autorky Cizinců ve vlaku a Talentovaného pana Ripleyho. Hluboká voda by tematicky navazovala na tyto filmy a dočkala by se filmové adaptace podle scénáře Zacha Helma (Podivnější než fikce) a Sama Levinsona (Euforie).
Naposledy Lyne natočil další erotický thriller Nevěrná z roku 2002, který přinesl Diane Lane nominaci na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon.

Affleck a de Armas hrají ve filmu Deep Water Vica a Melindu Van Allenovi, dva lidi v manželství bez lásky, kteří se snaží odvrátit rozvod tím, že se dohodnou, že Melinda bude mít milence. Věci však naberou temný spád, když se začnou hromadit těla jejích milenců a Vic je hlavním podezřelým. Dále hrají Tracy Letts, Lil Rel Howery, Rachel Blanchard, Jacob Elordi a Finn Wittrock.

Hluboká voda byla již dříve adaptována v roce 1981 francouzským režisérem Michelem Devillem pod názvem Eaux Profondes s Jeanem-Louisem Trintignantem v roli Vica a Isabelle Huppert v roli Melindy. V roce 1983 se dočkala další adaptace v podobě dvoudílného německého televizního filmu.

KOUKNI SE  Bruce Willis trpí demencí. Smutný pohled na odcházející hvězdu

Rozruch kolem Lyneova pojetí Hluboké vody zesílil zejména v březnu 2020, kdy se Affleck a de Armas začali scházet poté, co se potkali na natáčení. V lednu se rozešli.

Prozatím zůstává osud Hluboké vody nejasný.

CHB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × 4 =