Pozdě, ale přece. Internetový obchod Epic Games Store, který se do povědomí hráčů zaryl hlavně štědrým přístupem k rozdávání herních titulů zdarma, zavádí konečně funkci, jež jeho konkurenti mají už léta.

Trvalo to sice déle než bylo příjemné, ale hráči se konečně brzy dočkají vysněné funkce. Herní obchod od Epicu konečně do své služby implementuje systém tzv. achievementů. To jest ocenění za vaše herní dovednosti. Jak konkurenční Steam, tak konzolové platformy od Sony a Microsoftu tuhle funkci již dávno mají. Hráči dlouhou dobu marně volali, aby se achievementy v jakékoliv podobě objevili i na Epic Games Store. Dlouho se bohužel nic nedělo. Čekání je však u konce a funkce bude spuštěna od pondělí.

U Epicu ještě na chvíli zůstaneme. Jejich herní obchod je proslulý svou štědrostí v rozdávání herních titulů. I v těchto dnech si můžete pořídit nějakou tu hru s cenovkou nula. Řada tentokrát vyšla na povedený PC Building Simulator, jež dozajista potěší, jak už název napovídá, všechny nadšence do skládání vlastních počítačových sestav. Titul můžete stahovat do příštího týdne, nabídka končí totiž až 14. října. Poté se mohou hráči těšit například na bláznivou zombie akci Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × one =