Dlouho očekávaná postapokalyptická akce Dying Light 2 již zná datum vydání. Autoři se navíc pochlubili trailerem, který odhaluje nejen záběry přímo ze hry.

Kolem Dying Light 2: Stay Human bylo dlouho dobu informační ticho. Nyní konečně polští autoři ze studia Techland prolomili zeď mlčení. K dispozici je jak trailer, který se chlubí i záběry přímo ze hry. Nutno říct, že hra vypadá naprosto fantasticky. Apokalypsou zničený svět vypadá vskutku dokonalo. Vývojáři navíc fanoušky potěšili tím, že odhalili i datum vydání.

Druhý díl se odehrává dvacet let po událostech prvního dílu. Lidstvo prohrálo boj se zákeřným virem, který proměnil většinu lidstva na krvelačné potvory. Nyní je v ohrožení i poslední osada, v niž přežívá poslední zbytek lidské civilizace. Na hráče opět čeká vynikající hratelnost. Opět se budete moct těšit na velkou dávku parkuru. Obrovskou roli bude také hrát denní doba. Zatímco přes den ovládají svět lidé, noc patří monstrům. Taktéž nebude chybět propracovaný příběh, v němž budou hrát důležitou roli vaše rozhodnutí.

Dying Light 2: Stay Human je bezesporu jednou z nejočekávanějších her tohoto roku. Uklidňujícím dojmem tedy působí fakt, že známe datum vydání. To připadá na 7. prosince tohoto roku. Titul vyjde jak na PC, tak se podívá nejenom na novou generaci konzolí, ale užijí si jej i majitelé starší generace konzolí. Už aby to bylo.

KOUKNI SE  Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

Martin Kudělka

Předchozí článekFar Cry 6 už zná datum vydání
Další článekKatla: Islandská minisérie ukazuje chladný kraj, kterému vládne sopka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen − 4 =