Dying light 2 gameplay jde ve stopách předchůdce

Vydání Dying Light 2 mělo sice připadnout ještě na letošní rok, vývojáři si ale nakonec řekli o nějaký ten čas navíc, a tak musíme počkat až na začátek toho příštího. Malou náplastí je pravidelné vydávání obsáhlých videí po vzoru kolegů z CD Projektu, kteří nás podobným způsobem bombardovali s Cyberpunkem 2077. 

V tom novém Techland opět prezentuje především akční souboje nablízko a samozřejmě také parkour a obecně pohyb v členitém prostředí. Kromě hbitých nohou a obratnosti pomůže kluzák, s jehož pomocí lze využít různé vzdušné proudy a dostat se na zdánlivě nedostupná místa.

Hlavní hrdina Aiden nebude metat kozelce jen při pohybu městem, ale i při soubojích, které od minula prošly značnou evolucí a protagonista dostal do vínku mnoho nových nástrojů, jak si v brutálním postapokalyptickém světě poradit.

Zároveň jde hra zřetelně ve stopách prvního dílu. Stejný princip – zombíci rozesetí po městě, pohyb parkourem napříč překážkami. Zdá se, že bojový systém prošel evolucí, což se dá pochopit, protože v prvním dílu byl zcela primitivní a po chvíli velmi nudný.

Dying light 2 gameplay ukazuje 15 minut z jedné z misí, grafika hry se povedla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen + eleven =