Druhá Wonder Woman přichází a s ní první trailer

Amazonka, která to umí s mečem i lasem se po třech letech vrátí na stříbrná plátna ve svém druhém samostatnějším dobrodružství. Vrací se pochopitelně hlavní postavy z jedničky doprovázené zbrusu novými. Roli Wonder Woman si opět střihne izraelská kráska Gal Gadot. Nebude chybět stále ještě záhadný návrat Chrise Pinea alias Steva Trevora. Novým hlavním záporák nejspíš bude Max Lord s tváří Pedra Pascala (Správci osudu, Hra o trůny, Kingsman: Zlatý Kruh, Narcos, Mandalorian). Chlapík, který ještě neukázal všechny karty s nějakými nadpozemskými schopnostmi. Přidá se také Kristen Wiig v roli Barbary Minervy alias Cheetah.

K obměně došlo v tvůrčím týmu. Místo Ruperta Gregsona-Williamse (autor hudby jedničky) přichází skladatelský velikán Hans Zimmer. Scénář k filmu napíše Dave Callaham, Geoff Johns a v neposlední řadě Patty Jenkins, která si tímto zopakuje režisérskou práci na ženské superhrdince od DC.

První trailer toho ukazuje jen tak akorát. Nic víc, nic míň. Nutno ale podotknout, že ukázka šlape jako dobře namazaný strojek. Vizualizace slov a barevnost je nadmíru podobná s Thorem: Ragnarok a prostředí osmdesátých let, hlavně záběry z obchoďáku vypadají jako by vypadly ze Stranger Things. Hudba traileru dává parádní tempo a opět se podíváme i na Themiskyru (domov princezny Diany).

Ať už jste zvědaví nebo ne, akční dobrodružná jízda s touhle amazonskou superhrdinkou nás v premiéře 4. června 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × four =