Druhá Godzilla v novém traileru detailněji představuje monstra a akci

První trailer před pár měsíci cílil na budování atmosféry a krátké záběry na všechny čtyři ústřední monstra. Na rozdíl od lehkého tónu prvního traileru, druhá ukázka začíná pozvolna a poté velice rychle vzrůstá tempo. S opravdu monstrózní akcí, detailnějším pohledem na Mothru, Rodana a King Ghidoraha doplněnou hvězdným hereckým obsazením v podobě Very Farmigy, Kylea Chandlera, Charlese Dance, Millie Bobby Brown, Kena Watanabeho a dalších.

S velikostí Titánů se nejspíš nebudou moct rovnat ani Kajiuové a Jaegeři z Pacific Rimu. Předchozí Godzilla nabídla její souboj s MUTO monstry a pár míst, kde ke střetům mezi dvěma monstry došlo. Druhý film cílí na celoplanetární destrukci v měřítku, jaké tady ještě nebylo. A hlavně na tři nejznámější spolubojovníky/protivníky Godzilly – Mothru (maximálně přerostlý motýl), King Ghidoraha (tříhlavý drak metající blesky) a Rodana (obrovský pterodaktyl).

Režie se zhostil Michael Dougherty (Halloweenská noc, Krampus: Táhni k čertu). S Maxem Borensteinem a Zachem Shieldsem se také podílí na scénáři. Šestého června příštího roku bude všechno okolo Godzilly v kinech ještě větší. Godzilla jako Král monster bude tento svůj film pomalu směřovat k velice očekávanému souboji mezi ní a King Kongem ze snímku Kong: Ostrov lebek, který by měl přijít do kin v roce 2020.

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − 14 =