Dracula, Crossbones a Hannibal: silná trojka na stanici NBC

crossBones_DKA_crystal_hoz-thumb-300x168-29315Televizní stanice NBC zveřejnila další seriálové novinky, které plánuje v budoucnu vysílat. Jedná se o seriál Dracula, Crossbones a Hannibal. Přesné datum vysílání zatím není známo, ale už teď NBC poskytla první informace týkající se děje.

První novinkou je seriál Crossbones. Hlavním lákadlem seriálu bude pravděpodobně Hugh Laurie, který by si v něm měl zahrát. Jakou roli bude představovat, ještě není známo. Seriál bude mít zpočátku deset dílů. Děj se má odehrávat v roce 1975 na ostrově New Providence, kde byla zavedena první funkční demokracie v Americe. Na ostrově žije pirát Edward Teach a vládne skupině zlodějů, banditů i dalších vyvrženců. Seriál je inspirován knihou Colina Woodarda „The Republic of Pirates“.

lecter

Seriálového zpracování se dočká také Hannibal. Hlavní postavou bude sériový vrah a psychiatr Dr. Hannibal Lectera, kterého ztvární Mads Mikkelsen. Seriál se zaměří na začátek příběhu Dr. Hannibal Lectera. Spolu s ním se v seriálu objeví Will Graham, který pomáhá FBI pátrat po sériových vrazích. Je schopen vcítit se do pocitů vraha, pochopit jeho myšlení a díky tomu jej dopadnout. Sériový vrah po kterém bude FBI pátrat však bude nad jeho schopnosti, proto vyhledá Dr. Lectera, se kterým začne následně spolupracovat na dalších případech.

 

jonathan-rhys-meyers-to-head-up-new-vampire-series-dracula-for-nbcNBC sází také na upírskou tématiku. Tentokrát se na scénu vrací tajemný Dracula. Stanice NBC představí Draculu v deseti epizodách. Dracula se přestěhuje do Londýna, aby se pomstil viktoriánské společnosti, jejíž předkové mu zničili život. Namísto pomsty však nalézá lásku. V hlavní roli se představí Jonathan Rhys Meyers.

 

 

 

 

Martina Zbránková

 

Zdroj: http://www.nbc.com/upcoming-shows/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

17 + sixteen =