Don Juan dnešní doby? Závislý na pornu

Joseph Gordon-Levitt natáčí svůj první film. O čem bude režijní i scénaristická prvotina herecké hvězdy Nolanova thrilleru Inception, či slavné romantické komedie 500 dní se Summer? O Donu Juanovi, tedy vlastně o jeho moderním já – Donu Jonovi.

don_jons_addiction_joseph_gordon_levittNová verze známé legendy o svůdníkovi žen Don Jon’s Addiction, se však nebojí klasiku trochu okořenit. Tedy novodobý Don Jon nejenže neustále svádí ženy, a to navíc jen ty, které v jeho hodnocení mají minimálně číslo osm, ale také společný sex porovnává se sledováním porna. A výsledky nejsou pro krásné dámy nijak povzbudivé – porno je lepší a zajímavější. A tak ho Don Jon sleduje velmi často.

Než se však do všeho připlete jasná „desítka“ Barbara (Scarlett Johansson) a začne Jona předělávat podle svých představ. Na její přání chodí Jon do večerní školy, kde potkává neodsuzující Esther (Julianne Moore). Co všechno se ještě přihodí, a jak se Jon vyrovná se svou závislostí na pornu i vztahem ke dvěma zmiňovaným ženám se diváci v USA mohli dozvědět již na Sundance festivalu. Do kin se film dostane 27. září.

Novinky o filmu můžete sledovat i na Facebooku https://www.facebook.com/DonJonMovie

Hana Manová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × two =