Dodejte svému vztahu novou šťávu

42429483 - loving couple having intimate moments in bedroom

Letošní extrémně rozpálené léto nehrálo příliš do karet vášnivému sexu. Právě proto je tento podzim tím nejlepším časem, ve kterém trochu popustit své vášni uzdu a svůj vztah oživit třeba i nějakým tím lehce netradičním experimentem. Načerpejte s námi podzimní inspiraci a ukažte svému partnerovi, co všechno ve vás dřímá.

Pokud jste ve vztahu už tak nějak zajetí a s partnerem jste v neustálém zápřahu ze strany zaměstnavatele i dětí, je straně snadné zakotvit ve svém starém stereotypu a v lepším případě se jednou za čas oddat rychlovce, která se ničím neliší od těch předtím. Tím však může trpět nejen vaše uspokojení, ale také vztah jako takový. Pojďte se podívat na pár snadných tipů, jak nakopnout své intimní souznění.

Masáž nepatří jen do salónů

A ta erotická už vůbec ne. Nic vás intimně nepropojí více, než smyslný kontakt v podobě erotické masáže. Na první pohled se nemusí příliš lišit od masáže klasické. Stačí navodit smyslnou atmosféru. Do erotické masáže můžete zapojit celé tělo. Své i partnerovo. K tomu se určitě bude hodit některý z bohaté nabídky masážních či lubrikačních gelů.

Pro ještě magičtější atmosféru můžete vyzkoušet masážní svíčku. Kromě toho, že se intimní erotickou masáží často naladíte na následující vášnivý zážitek, právě hlazení a dotek v partnerském vztahu prohlubují intimitu více než samotný sexuální akt. Zařaďte do svého sexuálního repertoáru erotickou masáž pravidelně a brzy uvidíte dlouhodobé pozitivní výsledky nejen v posteli.

KOUKNI SE  Spoutej mě aneb Lásko, zažiješ nevídané!

Společná erotická podívaná

Sledovat pornografii společně s partnerem má dozajista své kouzlo a může dodat samotnému sexu novou úroveň. Nejen muži často sní o sexu s více partnery a přestože jsou v tomto případě pouze na obrazovce, stále se jedná o vystoupení ze stereotypu a oživení sexuální rutiny. Společné sledování až příliš podrobných lechtivých snímků však není pro každého. Proč si však večer neoživit sklenkou dobrého vína a filmem, ve kterém to eroticky jiskří na všechny strany? Jen raději vybírejte takový film, který nepotřebujete dokoukat do konce…

Zahrajte si na někoho jiného

Role-playing je dlouhodobě oblíbenou formou sexuálního zpestření. Odhoďte svůj stud a zahrajte si s partnerem na někoho cizího. Trocha alkoholu, k tomu erotické prádlo a možná noc strávená mimo domov dokáže s vaším sexuálním i vztahovým životem udělat přímo zázrak. V rámci role-playingu se také nabízí otestování sexuálních praktik, na které ve své kůži nemáte takovou odvahu. Můžete tak například zkusit, zda je pro vás anální sex s maličkou pomůckou. Milujete sérii 50 odstínů? V rámci hrátek se můžete stát Anastázií. V role-playingu se zkrátka fantasii meze nekladou.

Pomocník v ložnici pro dámy i pány

Vibrátory i dilda jsou v ložnicích českých párů poměrně rozšířenými společníky. Není se čemu divit, právě vibrátor je stejně jako dildo totiž poměrně levnou hračkou, která není příliš náročná na údržbu a ještě ji jde snadno schovat. V posteli přitom dovede v rukách šikovného partnera přímo zázraky. Dnes už však není nutné omezovat se pouze na erotickou zábavu pro ženy. Překvapte svého muže masturbátorem a společně si ozkoušejte všechny jeho funkce.

KOUKNI SE  Jak často byste měli masturbovat? Vědci vám to poví

Zrádné libido experimenty miluje, nepodceňujte je

Sexuální touha, zvlášť ta ženská, je poměrně nepředvídatelná. Právě my, ženy, se potřebujeme na partnera naladit nejen po fyzické stránce, ale naopak potřebujeme vzbudit touhu prvně v té psychické rovině.

Pokud v posledních letech zažíváte sex nejčastěji na misionáře a ještě k tomu jednou za uherský rok, libido si vezme dovolenou a můžete si připadat, že už vlastně o sex ani nestojíte.

Právě experimentování vám však může otevřít spoustu nových obzorů a chuť na vašeho partnera už vás jen tak neopustí. Nelámejte nad ním hůl a raději ho zkuste přilákat zpět. Odměnou vám bude spousta potěšení a v nejlepším případě také nové kolo počátečního zamilování!

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 2 =