Jedna z nejočekávanějších her posledních let, sci-fi rpg Starfield, se konečně ukázala v traileru. To však není vše, titul má i datum vydání.

Bethesda si s vydáváním her umí dat na čas. Na mysl se mi hned dere šestý díl legendární série The Elder Scrolls, který byl sice oznámený minulý rok, ale vyjde bůhví kdy. Stejný případ je to i se zbrusu novou značkou studia, se hrou Starfield. O tomto titulu se mluví snad už od roku 2013, nicméně oznámený byl až v roce 2018. Od té doby se po hře jakoby slehla zem, sem tam jen prosáklo, že se na hře stále pracuje. Nyní nám však autoři naservírovali nejen trailer, ale také oznámili datum vydání.

„Starfield je první nový svět po 25 letech od Bethesda Game Studios. V tomto RPG nové generace zasazeném mezi hvězdy si vytvoříte libovolnou postavu a s nevídanou svobodou se vydáte na epickou cestu hledat odpověď na největší záhadu lidstva.“ Tak takhle láka studio na své zbrusu nové vesmírné rpg. Pokud se povede jak má, čeká nás bezesporu excelentní titul, který tady dlouho nebyl. Bohužel si ještě nějakou dobu budeme muset počkat. Datum vydání je stanovené na 11. listopadu 2022. Důležité je zmínit, že hra bude exkluzivní pro Xbox Series X/S a PC. Doufejme, že se jedná jen o časovou exkluzivitu a po nějaké době se hra při nejmenším objeví alespoň na konzoli od Sony.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen + 18 =