Disney chystá seriálové pokračování animovaného filmu Příšerky s.r.o.

Nová třináctidílná televizní série Monsters At Work volně navazuje na oblíbený film Monsters Inc. (2001). Děj se odehrává ve stejném prostředí, 6 měsíců po zábavném dobrodružství Mikea a Sullyho. Znovu se bude jednat o komediální pořad o továrně Monsters Inc. a světě příšer. Kanál Disney+ plánuje uvést premiérový díl dne 7. července 2021.

Trailer slibuje návrat hlavních hrdinů z originálního příběhu – Jamese Sullivera alias Sullyho a Mikea Wazowskeho. Oba dva se objeví i se svými původními dabéry Johnem Goodmanem (Wazowski) a Billym Crystalem (Sully). Zároveň diváci budou moci na scéně zahlédnout úplně nové tváře v čele s čerstvým rekrutem na strašení Tylorem Tuskmonem (dabing Ben Feldmen).

Ústřední postavou seriálu je již zmíněný Tylor, který pracuje v továrně Monsters Inc. jako mechanik a jeho snem je stát se slavným strašákem jako James Sulliver. Původní účel strašáků byl vyděšení dětí za získání jejich jekotu. Jekot býval totiž pohonnou hmotou pro celé městečko Monstropolis. Avšak na konci minulého filmu se společnost rozhodla přejít z dětského křiku na smích a toto rozhodnutí zkazilo sny hlavního hrdiny. Nyní se musí vypořádat se změnami a přijmout roli tzv. Jokestera, který nestraší, ale rozesmívá.

Fanoušci původního filmu se na seriál režiséra Robertse Gannawaye už velice těší. Filmový web LadBible dokonce zvěřejnil některé jejich twitterové reakce: „I’m too old to be excited for this, alas here I am. Anticipating this more than a Marvel movie.“ (Jsem už moc starý na tento film, přesto se na něj velmi těším, dokonce více než na filmu od Marvelu.), „Wish we got a new movie but I’m excited for the series!“ (Přáli jsme si nový film, ale jsme natěšení i na seriál.)

Ema Polívková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × five =