Dishonored: Death of the Outsider -Informace o hře

Jestli jste fanoušci stealth akční série Dishonored stejně jako já, mám tu pro vás výbornou zprávu. Rychlostí „mžiku“ se k nám blíží první DLC k druhému dílu s názvem Death of the Outsider. Ještě lepší informace je ta, že se nejedná o klasické DLC, ale o samostatný příběh, který lze hrát i bez původní hry.

Co všechno o hře víme? Zatím bohužel nic moc. Pro ty, kteří nehráli ještě Dishonored 2 nebo jej nedohráli do úplného konce, přeskočte prosím tyto řádky až na další odstavec. Hra totiž navazuje na konec druhého dílu, kdy se dozvíme o naší milé kapitánce Billie Lurk nehezké věci. Stejně tak přivítáme v závěrečném filmečku druhého dílu našeho starého známého královského zabijáka Dauda. Ti se, jak už název napovídá, pokusí společnými silami zneškodnit samotného Outsidera. Přesně tak. Jde o muže s magickou silou, díky kterému jste obdařeni nadpřirozenými silami.

Vžijete se do role Billie, kterou kromě hlavního úkolu čeká i další nepříjemnost. Musí se dostat do tajného podzemního klubu rváčů a nebo změřit své síly s magickým sesterstvem řádu Orácula. Mimo to bychom měli bojovat proti klasickým nepřátelům a možná se setkáme i s dalšími postavami z předchozích dílů. Já osobně se nejvíce těším na nové „mechanické vojáky“.

Kromě hlavní hry bude možnost hrát i mód Original Game Plus, díky kterým se převedou schopnosti Corva i Emilly z původní hry, protože podle informací bude hlavní postava obdařena novou magickou silou.

KOUKNI SE  Trailer na remake slavné hry Silent Hill 2

Dishonored Death of the Outsider vychází 15. září a její cena se bude pohybovat kolem třiceti euro. Nám tedy nezbývá nic jiného než čekat a alespoň se pokochat úžasným trailerem s melodií Drunken Whaler z původního dílu.

 

Adam Dvořák

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × four =