Dishonored: Death of the Outsider -Informace o hře

Jestli jste fanoušci stealth akční série Dishonored stejně jako já, mám tu pro vás výbornou zprávu. Rychlostí „mžiku“ se k nám blíží první DLC k druhému dílu s názvem Death of the Outsider. Ještě lepší informace je ta, že se nejedná o klasické DLC, ale o samostatný příběh, který lze hrát i bez původní hry.

Co všechno o hře víme? Zatím bohužel nic moc. Pro ty, kteří nehráli ještě Dishonored 2 nebo jej nedohráli do úplného konce, přeskočte prosím tyto řádky až na další odstavec. Hra totiž navazuje na konec druhého dílu, kdy se dozvíme o naší milé kapitánce Billie Lurk nehezké věci. Stejně tak přivítáme v závěrečném filmečku druhého dílu našeho starého známého královského zabijáka Dauda. Ti se, jak už název napovídá, pokusí společnými silami zneškodnit samotného Outsidera. Přesně tak. Jde o muže s magickou silou, díky kterému jste obdařeni nadpřirozenými silami.

Vžijete se do role Billie, kterou kromě hlavního úkolu čeká i další nepříjemnost. Musí se dostat do tajného podzemního klubu rváčů a nebo změřit své síly s magickým sesterstvem řádu Orácula. Mimo to bychom měli bojovat proti klasickým nepřátelům a možná se setkáme i s dalšími postavami z předchozích dílů. Já osobně se nejvíce těším na nové „mechanické vojáky“.

Kromě hlavní hry bude možnost hrát i mód Original Game Plus, díky kterým se převedou schopnosti Corva i Emilly z původní hry, protože podle informací bude hlavní postava obdařena novou magickou silou.

KOUKNI SE  Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

Dishonored Death of the Outsider vychází 15. září a její cena se bude pohybovat kolem třiceti euro. Nám tedy nezbývá nic jiného než čekat a alespoň se pokochat úžasným trailerem s melodií Drunken Whaler z původního dílu.

 

Adam Dvořák

Předchozí článekDobré knihy za dobrou cenu
Následující článekRecenze: Kdo jinému jámu kopá…vždy do ní spadne

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + twenty =