Vydání mobilní hry Diablo Immortal se odkládá až na příští rok. Autoří využijí čas k vybalancování a vylepšení herního obsahu.

Mnozí z vás už jistě zapomněli, že se nějaké mobilní Diablo vůbec chystá. Přiznávám se. I mně samotnému se vypařilo z hlavy, že se podobná hra pro Android a iOS chystá. Vždyť Diablo Immortal bylo oznámeno na Blizzconu již v roce 2018. Oznámení navíc provázelo značné zklamání hráčů, kteří čekali plnohodnotný díl. Místo toho se však dočkali mobilní hry. Chystanému titulu moc nepomáhá ani to, že se vývoj docela táhne a provází ho časté odklady vydání.

Zatím poslední odklad se koná nyní. Původně se k nám mělo mobilní Diablo dostat někdy koncem tohoto roku. Bohužel podle posledního prohlášení společnosti Blizzard se titulu dočkáme až příští rok. Za odkladem údajně stojí snaha vyladit a vylepšit hru tak, aby fungovala co možná nejlépe. Uzavřený testy totiž naznačily, že ne vše ve hře funguje jak má. Některé mechanizmy se musely dokonce přepracovat. Buď jak buď, my budeme doufat, že se chystaného Diablo Immortal příští rok už skutečně dočkáme. A snad to bude stát za to nekonečné čekání.

Martin Kudělka

Předchozí článekOrákulum bohyní od Colette Baron-Reid je plné příběhů
Následující článekMistr v grilování ukazuje jedinečné vychytávky pro opravdové grillmany

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × 3 =