Cyberpunk 2077 se nám opět pochlubil dalšími záběry ze hry

Je to asi rok, co jsme mohli vidět něco málo gameplay záběrů z ohromně očekávané hry od studia CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Nyní tady máme další záběry ze hry, které mohli někteří vyvolení vidět na letošní výstavě E3

Vývojáři z CD Projekt Red se na svém livestreamu pochlubili dalšími záběry ze hry. Záznam je již nyní samozřejmě k dispozici na internetu. Asi to nejzajímavější, co nám video z Cyberpunk 2077 ukazuje, jsou dva rozdílné průchody konkrétní mise v závislosti na způsobu hraní. První způsob je tzv. Solo path. Tenhle způsob je čistě o síle namodifikovaných svalů a brutalitě. Hráč se v podstatě úrovní prostřílí a probije hrubou silou. Druhý způsob se nazývá Netrunner path a je o poznání klidnější, jelikož využívá stealthu a hackovaní. A že jde v Cyberpunku 2077 hacknout skoro vše na co si vzpomenete, to nemusíme připomínat.

Kromě toho jsme se ve videu dozvěděli zase něco málo o čtvrti Pacifica. O její historii a o tom, jaké gangy zde operují. Samozřejmě se ve videu objevil i Johnny Silverhand. Nemusím snad připomínat, že ho ztvárňuje herec Keanu Reeves. Pořád o této postavě víme naprosté minimum informací. Jedná se o hologram, který je stvořený čipem v naší hlavě. Měl by nás provázet hrou. I jeho si můžeme buď znepřátelit nebo s ním být naopak velmi za dobře. Ostatně i s jako ostatními postavami ve hře. Zkrátka, opět jsme se toho moc nedozvěděli, tudíž nezbývá doufat, že vývojáři ze samotné hry ještě něco ukážou. Do data vydání ještě nějaký ten čas zbývá. Hra vychází 16.dubna 2020.

KOUKNI SE  Assassin's Creed Mirage: Ukázky ze hry (walkthrough)

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

thirteen − 9 =