Co muži považují na ženách za odpudivé? 10 příkladů, co muže spolehlivě odradí

Žena si na jiné ženě vždy všimne, když je něco v nepořádku. Dokáže rozpoznat špatně udělaný make-up, nepovedené šaty nebo nedokonalý účes. Ale co muži, jsou na něco na ženách hákliví?

Ale samozřejmě, že ano, jsou věci, na které jsou u žen alergičtí, a my si deset věcí projdeme společně.

1. Extrémní účesy

Žena s vyztuženými vlasy plnými sponek vejde do místnosti. Žena s velkoobjemovým efektem vlasů, s účesem složitým jako maturita z fyziky. Bude taková žena přitahovat pozornost mužů? Bude, ale asi ne tak, jak by si představovala. Budou zvědaví, chtějí se přiblížit, aby viděli, co to krysí hnízdo drží pohromadě. Jestli má ten bordel na hlavě nějakou logiku. Většina mužů dává přednost hebkým, dlouhým, volným účesům, bez tužidel, laku na vlasy a gelu. A bez zbytečných serepetiček.

 

2. Zamaskované tváře

Make-up slouží k zakrytí nedokonalostí, vrásek a skvrn. Měl by být však aplikován v jemné, tenké, rovnoměrné vrstvě v odstínu, který se hodí k pleti. Nadužívání make-upu může vypadat, jako že jste právě vylezli z hrobu. Nebo že jste se inspirovaly záporným hrdinou Jokerem z Batmana. Méně je vždy více.

 

3. Lepkavé řasy

Znáte ten účinek, když žena používá příliš mnoho řasenky. Řasy se potom slepují dohromady a dělají šmouhy s každým mrknutím. Používejte kvalitní řasenku, která rychle schne a nedělá šmouhy. Po nanesení použijte kartáček, abyste odstranili přebytečnou barvu z řas. Nepoužívejte také ty příšerné nalepovací řasy, vypadáte pak jako panenky pro sedmileté holčičky, s kterými si muži nikdy nehráli. Muži obdivují velké krásné oči, ne shluk přebarvených nebo nelidských řas.

KOUKNI SE  Chcete zkusit trojku? Popsali jsme pro vás rizika a nebezpečí

 

4. Příliš mnoho třpytek

Pokud nejste profesionální maskérkou, je lepší se držet matných stínů. Lépe drží a je méně pravděpodobné, že se budou kupit u očních víček.

 

5. Žluté zuby a zápach z úst

Nejsou atraktivní pro nikoho. Ale překvapivě žluté zuby a zápach z úst nejsou jen výsadou mužů. Je to otázka osobní hygieny. Budete muset omezit možná kouření, pití kávy, černého čaje. Používejte ústní sprej nebo cucavé bonbony. Choďte na pravidelné čištění zubů, sledujte své zažívání, pokud je váš dech cítit. To se muži líbit nebude a může ho to nadobro odradit.

 

6. Nedostatek péče o tělo

neoholenepodpaziNeostříhané a špinavé nehty, chlupaté nohy a neoholené podpaží, to jsou hodně odrazující signály pro muže. Odbytá nebo špatná hygiena se nedá zakrýt make-upem, lakem nebo silonkami.

 

7. Suchá nebo mastná pleť

Ano, muži si všímají. Pohled na suché paty, mastný obličej nebo loupající se kůži v obličeji je pro ně signál, aby se drželi dál. Neočekávejte, že ho vzruší popraskané rty.

 

8. Nalepovací nehty se třpytkami

Možná si koušete nehty, možná nehty nemáte pěkné, dlouhé, upravené. Existují sofistikovanější řešení, než si přes ně nalepit růžové umělohmotné nehty s třpytkami. Vypadáte jako barbína pro tříleté holčičky, jako paní na střelnici na houpačkách.

 

9. Tmavé rty

Rtěnka je skvělým nástrojem, aby vaše rty byly krásné a výrazné. Pozor, ale v případě zneužití linky tužky na rty se může stát vaším nepřítelem. Když jdete na večeři, použijte barvu rtěnky i linky blízkou k barvě vašich rtů. Tmavé rtěnky mají tendenci dělat šmouhy na vašich zubech, zatímco mluvíte nebo jíte. A to nevypadá dobře. Také si uvědomte, že tmavá linka zkombinovaná se světlejší rtěnkou má milf efekt- vypadáte starší, než jste.

KOUKNI SE  Současnou ženu přitahují brýlatí, feminní svalovci s čepičkou

 

10. Převoněná

Každý extrém je špatný. Pamatujte, že čím dražší parfém, tím méně byste jej měla používat. Stačí nanést kapičku na krk a za uši a na ruce. Maličko dobrého parfému znamená spousta.

 

Charlie Brown

Předchozí článek8 nejkontroverznějších filmových momentů roku 2016
Následující článekRecenze: Star Wars: Rogue One předčí vaše očekávání!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × 1 =