Co je astrální sex? Průvodce penetrací duše

Astrální sex je novým trendem v oblasti sexu. Astrální sex je příbuzný astrální projekci, kterou jste v životě určitě zažili, aniž byste o ní věděli.

Odborníci popisují astrální projekci jako schopnost duše opouštět a cestovat mimo své tělo. Astrální projekci zažívá většina lidí na hranici bdění a spánku. Vaše tělo je v tu chvíli natolik uvolněné, že jej necítíte. Projekci provází pocit pádu nebo odpolouvání. Stav na hranici bdění a spánku se nazývá lucidní snění. Stav, kdy si spící člověk uvědomuje, že sní, a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení pohybovat a měnit ho. Natrénovat tuhle techniku si může každý. Jednou z možností, jak se naučit vědomě snít, je třeba technika WILD (Wake Initiated Lucid Dream).

Výhodou astrálního nehmotného světa je to, že můžete libovolně “cestovat” z místa na místo. Můžete si tak klidně užívat s někým, kdo je v jiném bytě, městě, nebo dokonce jiné zemi. Ve své astrální podobě můžete jít navštívit kohokoliv a pokusit se spojit svou energii s jeho, zatímco on spí. Pokud je ale vzhůru, nebude to fungovat.

Během astrálního spojení zažijete nepředstavitelnou blaženost, která není lokalizována jen do některé části těla, a váš partner bude snít o tom, že se s vámi miluje, nebo bude prostě jen sexuálně vzrušený, aniž by si uvědomil, co se vlastně děje.

KOUKNI SE  Sex za peníze? Proč ne
 
Astrální sex je mimotělní sex s jinou duší – a protože je mimo tělo, znamená to, že zde nehrozí žádné oplodnění ani nákaza. Astrální sex propojuje dvě duše, které se spojují v duchovním světě hlubším způsobem, než jsme zvyklí.

Je také možné zažít astrální sex při fyzickém pohlavním styku – tuto zkušenost můžeme často zažít při masturbaci.

Jak tedy provozovat astrální sex?

Nejlepším způsobem je lehnout si a co nejvíce uvolnit své tělo a ponořit se do hlubokého meditativního stavu.
Pak si představte, jak sedíte mimo své tělo ve své “astrální podobě”, aniž byste se opravdu fyzicky posadili. Představujte si “stříbrný akord” od vašeho fyzického čela až po vaše astrální břicho.

Můžete začít cestovat přes stříbrný akord a prozkoumat astrální rovinu – a zapojit se do astrálního sexu.

Pokud vy a váš partner cvičíte astrální projekci, je možné, že dosáhnete astrálního sexu, který může být také definován jako penetrace něčí duše.

Zpětná vazba je během sexuálního styku velmi důležitá a ve fyzickém světě se někdy mezi partnery ztrácí … ale v astrálním světě je zpětná vazba automatická, protože vidíte partnerovu duši.

Jestli hledáte nové praktiky do vašeho sexuálního života, možná jste právě našli zlatou žílu.

 
Charlie Brown
 

1 komentář

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − thirteen =