O chystané hře The Lord of the Rings: Gollum se toho doposud moc nevědělo. Dlouhé měsíce se hráči strachovali, jak se to vlastně s onou hrou, kde byste měli hrát za Gluma má. Nyní je konečně venku první trailer.

Na herní titul, jenž vychází z filmové série Pán prstenů, čekáme už poměrně dlouho. Nějaký ten pátek se mluví o připravované hře The Lord of the Rings: Gollum, jenže vývojáři se rozhodli o chystaném projektu moc nemluvit. Před pár dny jsme se však konečně dočkali prvního traileru. Ten mezi fanoušky vyvolal nadšení, zároveň však vzbudil menší pozdvižení, vody konkrétně rozvířil vzhled hlavní postavy, tedy Gluma. Ten se údajně příliš nepodobá filmové předloze. Problem tkví v jeho vlasech, má jich údajně až příliš. Autoři se okamžitě vydali do obrany. Vzhled hlavní postavy je podle nich uzpůsobený tak, aby hráčům připadal sympatičtější.

Co se týče samotné hry, ta sází spíše na akčnější notu. Už několikrát jsem se setkal s názorem, že hra je podobná sérii Prince of Persia. S tímto tvrzením mohu s klidem souhlasit. Vaší hlavní náplní nicméně nebude boj s nepřáteli, nový Pán prstenů potěší především fanoušky pomalého plížení a skrývaní se v temných stínech. Velkou roli prý bude hrát i Glumova psychická stránka. Autoři slibují velkou dávku vnitřních monologů. Jak to celé nakonec dopadne, na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. The Lord of the Rings: Gollum by měl vyjít až příští rok. Hra by se měla ukázat jak na PC, tak na nové generaci konzolí.

KOUKNI SE  Zombie akce Days Gone bude mít svou filmovou podobu

Martin Kudělka

Předchozí článekTrailer na film Batman s cz titulky
Následující článekPrvní trailer na Snyderovu verzi Justice League

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × four =