Christopher Dark – luxusní parfém za dostupnou cenu

Hodně lidí má představu, že když si chcete koupit skvělý parfém, musíte se připravit na velký vítr v peněžence.

Tato domněnka platí, pokud si chcete koupit luxusní parfém například od Chanelu. Ale ve skutečnosti jsou i dostupnější alternativy. Existuje několik výrobců, jejichž zboží je za velmi přátelské ceny přístupné na webových stránkách makeup.cz.

Některé značky vyrábějí kopie známých parfémů, jiné však vyrábějí vlastní produkty, které mají jednoduchou kompozici vůní, ale zároveň jsou příjemné a dostupné pro každého. Mezi takové výrobce lze zcela jistě zařadit značku Christopher Dark.
Co vůbec představuje značka Christopher Dark?

Feniks Cosmetics, která založila značku Christopher Dark, je polská společnost s více než 20 letou zkušeností. Nabízí širokou škálu parfémových produktů: parfémované vody, toaletní vody, vody po holení a deodoranty. To je základní sortiment vyráběný v moderních laboratořích značky v Polsku. Společnost je vybavena nejnovějšími stroji a provádí kontrolu kvality ve všech etapách výroby. Produkty jsou založeny na bázi vlastních receptur s využitím surovin renomovaných společností, které zaručují nejvyšší bezpečnost komponentů.

Celý výrobní proces až do výdeje finálního produktu podléhá stálé kontrole a je proveden v souladu se zásadami GMP a GHP. V letošním roce byl zaveden systém řízení kvality ISO 22716, který zaručuje neustálé zlepšování všech procesů souvisejících s kvalitou a bezpečností vyráběných kosmetických výrobků.


Toaletní voda Christopher Dark Best je nejpopulárnější pánskou vůní této značky. Je to výběrová toaletní voda pro energické, ambiciózní a sebevědomé muže, kteří se dívají jen do budoucnosti a vědí, jak dosáhnout stanovených cílů. Parfémová kompozice začíná pozvolným nádechem jablka a bergamotu, švestky a pelargonie. Po hravém úvodu se projeví srdeční tóny skořice, karafiátu a červeného dřeva, které dodávají neobyčejnost a rafinovanost. Vůni uzavírá neodolatelná kombinace souzvuku tónů cedru a oliv, vanilky a vetiveru, které jasně znějí na pozadí santalu. Aroma umožňuje svému držiteli být připraveným na všechna překvapení během dne a každou chvíli připomínat, že je Nejlepší!

KOUKNI SE  Phở-Bò - Udělej si doma Vietnam a táhni!

Charlie Brown

Předchozí článekKnižní novinky pro kluky a holky
Následující článekNesmysly o sexu, kterým jste věřili celý svůj život

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × one =