Chcete zažít dobrodružnější příští rok? Zkuste tyto aktivity!

Rok se s rokem sešel a ten letošní se chýlí ke konci. Uteklo to jako voda, že jo? Většina z nás právě v tyto okamžiky rekapituluje, co během uplynulého roku zažili, co prožili, jaké mají zážitky. I vy možná přemýšlíte nad předchozími měsíci a s vidinou konce roku přicházíte na to, že jste přeci jen mohli být trochu akčnější, že jste mohli chtít zažít více dobrodružství a vyzkoušet nové věci. Inu – letos už toho moc nestihnete, ale co třeba příští rok?

Příští rok na to jděte jinak!

Nový rok tu bude co nevidět a společně s ním dalších 365 nepopsaných listů papíru. Co kdybyste do následujícího roku vkročili s předsevzetím, že prožijete nejedno dobrodružství? A pokud nevíte co, měli bychom pro vás inspiraci!

Seskok padákem

Dobrodružství a adrenalin v jednom? Samozřejmě! Seskok padákem je totiž pořádné vzrůšo! Pokud chcete překonat sami sebe, neváhejte a zkuste se vrhnout po hlavě do volného prostoru pod vámi. Můžete si být jistí, že na tento zážitek opravdu nezapomenete!

Úniková hra

Snad každý v dnešní době ví, co je úniková hra. Pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, příští rok je ideální k tomu, abyste to změnili! Úniková hra od EscapeX z vás udělá elitní „zloděje snů“ s jediným úkolem: ukrást z mysli slavného neurologa důležitý chemický vzorec. Neabsolvujete ji sami, ale společně s partou přátel, se kterým vytvoříte super tým. Dobrodružství a bezva zážitek zaručen!

KOUKNI SE  Jak předejít a zvládnout panický záchvat

Let balónem

Co byste řekli na dobrodružství vysoko nad zemí? Zážitky se přece nemusí odehrávat jen na zemi, adrenalin i pořádné dobrodrůžo můžete zažít i tehdy, kdy se budete kochat výhledem při vyhlídkovém letu balónem.

CHB

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 4 =