Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

V osmé dílu seriálu The Last of Us by nás měla čekat nejbrutálnější pasáž celého seriálu. Nečtěte, pokud nestojíte o žádné spoilery.

I podle traileru se bude nadále seriál držet herní předlohy, alespoň v těch hlavních stopách dosud kráčí paralelně s hrou. V sedmičce seriál odbočil k hernímu DLC, abychom mohli nahlédnout do původu zranění hlavní hrdinky. Joel leží zraněný na zemi někde v baráku a Ellie by se měla vydat pro antibiotika. Potká na první pohled sympatického Davida, z něhož se ale vyklube člen kanibalského gangu přeživších. Banda Ellie uvězní a David ji poté nahání v hořícím domě, aby ji zabil. Mezitím se Joel zmátoří a hledá Ellie. Velmi surovým způsobem donutí dva pobočníky bandy, aby mu vyzradili, kde Ellie najde.

Ve hře je docela zajímavý twist, protože David se nejdříve projeví jako kamarád, který chce Ellie pomoci a také jí pomáhá chvíli přežít nájezdy clickerů a runnerů.

Finále epizody nevyzradím, ale ve hře je také velmi brutální. Už jsem si zvykl, že když jde o brutalitu a syrovost, seriál za hrou dost pokulhává a sází na jiný typ emocí vstřícný divákům všech kategorií. Tak uvidíme.

Zatím se můžete podívat na trailer k osmé epizodě:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

10 − 2 =