Fanoušci automobilových závodů, jásejte! Zbrusu nové Gran Turismo 7 se konečně představilo světu a výpadá nádherně. Navíc na něj nebudeme dlouho čekat, vychází už brzy.

V rámci akce Playstation Showcase byla představena spoustu zajímavých her. Fanoušky automobilových závodů však bezesporu nejvíce potěšilo ohlášení nového dílu série Gran Turismo, který tentokrát má za názvem číslovku sedm. Můžeme se těšit na spoustu novinek a vylepšení. Například se vrací oblíbená kariéra GTA Campaign, taktéž se opět projedeme na některých fiktivních tratích, které známe ze starších dílů a po kterých fanoušci tak hlasitě volali. Kdo z vás nemiloval notoricky známý High Speed Ring, že? Opět se dočkáme detailních úprav vozů. Ty se budou týkat i zevnějšku, přibude i klasický tuning. Trailer slibuje velmi intuitivní editor polepů. Co se týče vozů samotných, těch můžeme čekat opravdu hodně.

Na co hodně sází v Polyphony Digital, je propracovaný fotorežim. Režim Scapes nabídne až 2500 skutečných lokací, ve kterých se budete moct vyfotit se svým plechovým miláčkem. Velkou novinkou je i přepracovaný systém počasí, který by měl působit velmi realisticky. Tou asi nejlepší zprávou je, že na vydání nového dílu série Gran Turismo nebudeme muset dlouho čekat, jelikož titul vychází již 4. března na PS5 i PS4.

Martin Kudělka

Předchozí článekViník: Remake Tísňového volání má premiéru na Torontském festivalu
Další článekŘeznice z Malé Barmy je severská detektivka v krystalické podobě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twelve − five =