Bude vám stát a bude to bolet

Erekce hýbe vztahy ale i ekonomikou a celým světem. Galileo málem uhořel, když se domníval, že svět se točí kolem slunce. Kdyby tenkrát přišel s teorií, že se zeměkoule točí kolem pevně ztopořeného údu, dali by mu za pravdu možná i ti kněží, kteří ho málem poslali na hranici. Galileo málem zaplatil životem, dneska to pány bude stát nějakou tu korunu a hodně odvahy.

Roh nosorožce je vzácnější než platina, dražší než kokain. A jen proto, že v některých koutech planety muži věří, že je zázračným lékem na impotenci. Aby neumírala vzácná zvířata, je tu ještě farmaceutický průmysl.

Každý asi ví, co je to viagra. Kdo ne, ten se to má šanci dozvědět z nějakého vtipu, spamu nebo filmové parodie. Ikonická modrá tableta se stala symbolem celé generace. A zvýšila cenu za sex. Jedno číslo v domácích papučích vás rázem vyšlo jak půlhodinka ve vykřičeném domě. Konkurenční preparáty na sebe nechaly chvíli čekat, ale nakonec se stal sex opět zábavou chudých. I těch impotentních.

Jenže pokud chcete modrou tabletu, musíte, pánové, k doktorovi a tam mu potupně přiznat, že vám nestojí. Pak tu jsou ještě vitamínové podpůrné preparáty z kategorie výživových doplňků, jejichž názvy zná i malé dítě z televizních reklam a o jejich účinku je přesvědčen jen Radim Uzel a obchodní zástupci výrobce.

Netřeba budit lékárníka, jestli byl den blbec a partnerka si večer nepřišla na své. Dá se to pochopit. Stejně tak, pokud jste se rozhodli pro rychlovku ve zkušební kabince a vaše ego se bálo chycení při činu.Výsledek obrázku pro injekce, penis

KOUKNI SE  Jak ovlivňují hormony u mužů a žen jejich sexuální touhu a vzrušení?

Horší je, když nestojí a nestojí, ani po zázračné tabletě a babských radách nebo přírodních přípravcích. Na vině bývá nemoc nebo vážnější zdravotní komplikace. I tady má farmaceutický průmysl trumf v ruce. Ale pánové, připravte se, není to pro slabé povahy.

Na trhu existují preparáty, které vám přivodí erekci takřka lusknutím prstů. No, ne úplně lusknutím, jako spíš injekcí aplikovanou přímo do penisu. Konkrétně do topořivých těles. Au.  Odměnou za prodělaný šok a bolest vám bude pevná a spolehlivá erekce, kterou neohrozí ani stres v práci, protivná partnerka nebo snad strach z neúspěchu. Injekce nedá penisu jinou šanci, než se podívat problému zpříma do očí. Nevýhodou je, že vám bude stát i po dlouho poté, když už na to není nikdo zvědavý. Chce to zkrátka sex na přiměřenou dobu.

Pro odvážlivce ještě existuje chirurgická cesta, jak se zpříma vypořádat s erektilní dysfunkcí. Penilní protézy se vyrábějí v několika typech. To, co bylo dříve považováno za sci-fi nebo fór z Dikobrazu je skutečností. A modří už vědí, že je k tomu potřeba odvahu a svěřit svou chloubu do rukou chirurgovi a jeho noži. Na druhou stranu se oproti injekci můžete rozhodnout, kdy vám bude stát a kdy už toho bylo dost. Polotuhé implantáty mají velmi jednoduché použití pro vás i vaši partnerku. Penis se jen ohne nahoru do polohy potřebné k pohlavnímu styku a posléze se ohne zpět dolů, pokud se nepoužívá.  Oproti tomu nafukovací protéza umožňuje velmi dobrý vzhled penisu jak v erekci, tak v klidu a to přináší přirozený pocit. Většina partnerek není schopna rozpoznat penis s implantátem od „zdravého“ penisu. Ten je v klidovém stavu přirozeně měkký, což přináší komfortní pocit. A to vše za cenu ojetého mercedesu, několika týdnů bolestí a pocitu, že se někdo skalpelem a jehlou rýpal ve vašem druhém já a zanechal v něm kus plastu s pumpičkou.  No neberte to.

KOUKNI SE  10 příznaků, jak poznáte frigidní ženu, dřív než bude pozdě

Dnes mají pánové možnost volby, co všechno obětují na oltář touhy a kolik toho snesou v zájmu pevné erekce. A koneckonců co hodlají obětovat svým či cizím ženám.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 1 =