Brutální trailer na The Last of Us Part 2 je jen pro otrlé

Druhý díl The Last of Us je stejně očekávaný, jako je tajemný. Informací máme prozatím minimum, takže včera zveřejněný trailer potěšil všechny napjaté fanoušky. Rozhodně ovšem nepotěšil útlocitné povahy, protože se v něm objevuje brutální násilí a temná atmosféra. Jen posuďte sami.

V rámci akce Paris Games Week nám byl včera představen zbrusu nový trailer na The Last of Us Part 2. Z něj sice moc moudří nebudeme, co se samotného příběhu a dalších okolností týče, nicméně pár věcí z něj vydedukovat rozhodně můžeme. Například to, že o hutnou atmosféru a brutalitu rozhodně nebude nouze. Ruka opakovaně drcená kladivem, šípy, sekery a vlastně i věšení spoutané ženy na začátku – zkrátka nic pro slabší povahy.


Další zajímavostí je to, že v traileru nevystupují vlastně žádné známé postavy. Potvrzuje to dřívější tvrzení vývojářů, že v druhém dílu se chtějí zaměřit i na jiné postavy než Joela a Ellie. Vývojáři z Naughty Dog jsou ovšem co se týče jejich původu a osudu tajemní a vysloveně se těší na fanouškovské teorie, které podle nich trailer určitě vyvolá. A také že ano. Už pár hodin po zveřejnění se internetem šíří spekulace například toho druhu, že skoro oběšená žena v traileru je matka Ellie, Anna. Ta se v prvním dílu vůbec neobjevila, protože zemřela krátce po porodu své dcery. To by fanoušky jistě potěšilo, protože právě poslední dopis od své matky žene Ellie vpřed. Bylo by tedy jistě zajímavé se o této postavě dozvědět mnohem víc.

KOUKNI SE  Co nám napověděly úniky o GTA 6? Příběh, postavy, vylepšení


Další zajímavostí je samozřejmě násilnická žena, která celé věšení organizuje. Z toho, co říká, se dá v podstatě s jistotou říct, že budeme mít co do činění s jakousi fanatickou sektou, což moc originálně zrovna nevypadá. Nicméně dle konce traileru lze soudit, že zdejší řeči o démonech rozhodně budou blíž k pravdě, než by si kdokoliv ze zúčastněných přál.

The Last of Us Part 2 vyjde pro PS4, bohužel stále není známo kdy přesně.

Předchozí článekPrvní reakce k superhrdinské řežbě Justice League
Následující článekRecenze: DNA – neviditelné dědictví, které nelze odmítnout

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × 3 =