Bruce Willis s Megan Fox pátrají po sériovém vrahovi v Midnight in Switchgrass

Byl zveřejněn nový trailer k připravovanému kriminálnímu thrilleru Midnight in the Switchgrass s Brucem Willisem a Megan Fox, který se 23. července objeví ve vybraných kinech a na Apple TV a 27. července se dočká vydání na Blu-ray a DVD.

Randall Emmett debutuje jako režisér podle scénáře Alana Horsnalla a Willis a Fox v něm ztvární agenty FBI Karla Heltera a Rebeccu Lombardi. Při práci na případu na Floridě dvojice zjistí, že se jejich operace zkřížila s řáděním známého sériového vraha, kterého už léta bezvýsledně sleduje texaský ranger Byron Crawford v podání Emila Hirsche.

Megan Fox se tedy dobrovolně přihlásí do akce, aby se pokusila vraha chytit, ale nakonec se sama ocitne v zajetí, což Willise a Hirsche donutí, aby se ve dvojici pokusili podezřelého vypátrat, a to dříve, než přijde o život další oběť.

Vypadá to na atmosferický a napínavý příběh, z něhož ukazuje trailer překvapivě hodně, je otázkou, co zůstane divákům pro doplnění výsledné skládačky v samotném filmu. Bruce zaručuje tvrďácký přístup, ale také v posledních letech dost pokleslou zábavu a velmi strnulý projev. Po kolikáté už si říkáte, že přijde jeho zmrtvýchvstání? Kromě tří hlavních představitelů hrají ve filmu Midnight in the Switchgrass také Lukas Haas, Colson Baker, Caitlin Carmichael, Michael Beach, Jackie Cruz a Sistine Stallone.

Po herecké pauze se Megan Fox vrací ve velkém stylu, Půlnoc ve Switchgrass je jejím devátým počinem od začátku roku 2019, což stále bledne ve srovnání s Willisem, který se od května loňského roku objevil v ne méně než sedmi filmech a dalších osm má naplánováno do konce roku 2022.

KOUKNI SE  Prey: Pátý díl Predátorské série nás zavádí mezi indiány

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Tom Clancy: Bez výčitek – Taylor Sheridan si utrhl pořádnou ostudu, slavný bestsellerista rotuje v hrobě.
Následující článekZačíná natáčení seriálu podle hry The Last of Us

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × two =