Brandon se vyjádřil ke smrti Dylana

Uplynulo několik dní od smrti Dylana (Luke Perry), než se k jeho tragickému úmrtí vyjádřil na svém instagramu jeho seriálový kamarád Brandon (Jason Priestley).

Podle svého vyznání nebyl Jason s Lukem kamarád a parťák jen ve slavném seriálu Beverly Hills 90210, který běžel nesčetněkrát v televizi v devadesátých letech a řada z nás na něm dobrovolně nebo i proti své vůli vyrůstala.

Brandon uvedl, že mu trvalo několik dní, než se rozhodl napsat pár řádků. Luka Perryho uvedl jako svého kamaráda po dobu 29 let. Také napsal, že Luke nebyl jen filmovou hvězdou, ale člověkem, který měl zájem o ostatní. A že vyzařoval neskutečné světlo. Bolest z jeho smrti zasáhla všechny, kteří se kdy s Lukem setkali. Svíčka, která hoří dvakrát tak jasněji, také dvakrát tak rychle shoří, napsal srdceryvně Brandon na instagramu.

V druhém příspěvku přidal další vyznání. Že mu byl Luke více než přítelem. Byl mu kompasem, učitelem i bratrem. A všeho, čeho se dotkl, dělal lepším. Rád vyprávěl příběhy a rád se smál. Na závěr dodal: “Dobrou noc, sladký princi.”

Dojemné a silné vyznání, že?

Charlie Brown

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × five =