Bones & All: Režisér nové Suspirie točí kanibalistický horor plný krve a lásky

Luca Guadagnino nám představuje svůj nový filmový projekt – jedná se o kanibalistickou love story s Timothéem Chalametem a Taylor Russel v hlavních rolích. Na filmu se sešlo několik Guadagninových stálých a dlouholetých spolupracovníků včetně scenáristy Davida Kajganiche. Film bude plný násilí, milování, hledání, rodiny, smrti a vášně.

Luca Guadagnino natočil řadu úspěšných filmů jako např. oscarová romance Dej mi své jméno, čarodějnický horor Suspiria, atmosférický thriller Oslněni sluncem nebo seriálový hit o soudobé generaci mileniálů Jsme jací jsme.

Film vychází ze stejnojmenného knižního bestselleru od Camille DeAngelis, který je popisován jako hororová romantická road movie okořeněná tématem kanibalismu. Hlavní roli mladé ženy Maren, by si měla zahrát Taylor Russel, která na sebe upozornila rolemi v hororu Úniková hra nebo seriálem Ztraceni ve vesmíru. A této mladé slečně bude sekundovat právě Chalamet. Příběh se má točit kolem ústřední ženské hrdinky, která má opravdu velmi ráda své milence. A měla by je doslova celou láskou sníst. Kanibalismus, vztah otce a dcery a láska jsou ústředními tématy snímku. Maren putuje napříč zemí za účelem najít svého otce, kterého nikdy nepoznala a především pochopit, proč má neustálé nutkání zabíjet a jíst lidi, které miluje.

Scénář napsal Guadagniniho dvorní scenárista David Kajganich, který pro něj napsal scénáře k Oslněni sluncem či Suspirii. Také je ale autorem oceňované mysteriózní minisérie Teror. Původně měl film zrežírovat Antonio Campos, který v poslední době zabodoval netflixovským pulpovým thrillerem z amerického zapadákova Ďábel. Nyní ale bylo oznámeno, že se režijních otěží chopí právě Guadagnino. A proto se můžeme těšit na hodně nekonvenční film. Doufejme, že po rozporuplně přijaté Suspirii nás italský tvůrce překvapí originálním a nekonvenčním romantickým hororem. Minimálně námět, herecké obsazení a tvůrčí zázemí projektu, nám dává naději ke vzniku originálního a zajímavého filmu.

KOUKNI SE  Upoutávka na nového Thora od Marvelu

Snímek by se měl začít natáčet na jaře během května a dubna. Premiéra v kinech či na streamovacích platformách, ještě nebyla oznámena. Tak doufejme, že snímek dorazí do distribuce, co nejdříve. Věřím, že to bude opravdu originální variace na romantické drama, které bychom od tvůrců Dej mi tvé jméno vlastně ani nečekali.

Viktor H.

Předchozí článekNEJ české kuchařky pro kulinářské zážitky
Následující článekTrio detektivek na jarní prázdniny

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + 18 =