Blíží se hororový festival HorrorCon

Blíží se již 8. ročník kultovního hororového festivalu HorrorCon. Své knihy na něm představí celá řada spisovatelů. Můžete se ovšem těšit i na doprovodný program mimo literární scénu. 

Své knižní novinky pokřtí několik českých a slovenských spisovatelů horrorového žánru. „Křtít budeme audio verzi našeho velkého sborníku České temno, při čemž pobesedujeme se třemi narátory nejen horrorových knih z vydavatelství Čti mi!. Uvedení se dočkají i další tituly úspěšných autorů. Jmenovitě Petra Bočka, Romana Bílka, Veroniky Fiedlerové, Marka E. Pochy, Karin Novotné, Jana Hlubka či Ludmily Svozilové,“ prozradila Haidingerová. 

Přednášku si ovšem přichystal i spisovatel Ondřej Kocáb, zástupkyně šéfredaktora internetového magazínu Sarden a literární lektorka Tereza Kadečková nebo legenda české fantasy Františka Vrbenská. Nebude chybět ani již tradiční host v podání spisovatele, editora a archiváře Petra Bočka. Spisovatelka Hanina Veselá se opět pochlubí krásnými fotkami projektu Urbex & Stories. 

Čeká vás však i řada další zábavy – ať už to jsou hororoví maskéři Jakub Gründler a Ex Inferi či metalová skupina Arthemion. 

Celá událost se uskuteční v sobotu 11. 11. 2023 od 11:00 hodin v klubu Kotelna. Nebude chybět ani rozmanité občerstvení. Více informací naleznete na www.horrorcon.cz

Zdroj: Magazín Dobré knihy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × five =