Blíženec Willa Smithe v novém traileru

Letos v říjnu dorazí do kin akční sci-fi thriller Blíženec s dvojitou náloží Willa Smithe v hlavní roli za produkční spolupráce Číny a USA. Snímek trailerem tak trochu připomíná Loopera Riana Johnsona.

Henry Brogan je profesionální zabiják, který si žije v pohodě až do jedné inkriminované noci. Tým vládních profíků se ho pokusí odstranit. To jim nevyjde a Brogan se ihned vydává po stopách, aby zjistil, kdo a proč usiluje o jeho život. Jenže organizace vedená Clayem Verrisem vysílá proti Broganovi své tajné eso. Jak Henry Brogan ale brzy zjistí, tajemný neznámý, zná každý jeho krok předtím, než ho udělá. Jak je to možné? Verris totiž do boje vyslal omlazený klon samotného Brogana. Jenže, co se může zdát jako eso v rukávu, se může nepěkně zvrtnout. A tím teprve komplikace začnou.

Akcí nabitého sci-fi thrilleru se chopil režisér Ang Lee (Rozum a cit, Jízda s ďáblem, Zkrocená hora, Pí a jeho život). Hlavní dvojroli ztvárnil již zmíněný herec Will Smith – současný i jeho mladší verze. Ve vedlejších rolích uvidíte Mary Elizabeth Winstead (Scott Pilgrim proti zbytku světa, Ulice Cloverfield 10, All About Nina), Clivea Owena (Agent bez minulosti, Sin City – město hříchu, Potomci lidí), Benedicta Wonga (Sunshine, Marťan, Doctor Strange) a další. Scénář k filmu sepsalo trio David Benioff (Hra o trůny), Billy Ray (Kapitán Phillips) a Darren Lemke (Jack a obři).

KOUKNI SE  Killers of the Flower Moon: Vyvražďování Indiánů kvůli ropě s DiCapriem v hlavní roli

Dvojité porce Willa Smithe v jednom snímku se dočkáme 10. října 2019, kdy dorazí film Blíženec do českých kin.

Ondřej Blahut

www.imdb.com, www.comingsoon.net, www.youtube.com

Předchozí článekRežisér filmu Šílený Max: Zběsilá cesta plánuje další dvě pokračování
Další článekCloumá vámi vztek? 3 tipy do jídelníčku, které to napraví

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + six =