Battlefield V spouští další DLC zdarma

Battlefield má druhé DLC, které svým hráčům nabídne ke stažení úplně zdarma. Vývojáři z DICE se ho rozhodli ho vypustit pod názvem „Kapitola 2: Lightning Strikes“. DLC bude k dispozici na PS4, Xbox One a PC od dnešního dne, tedy úterý 15. ledna. Přinese nové herní módy, zbraně a další obsah do střílečky z dob druhé světové války.

Jako první aktualizace přinese DLC mód pod štítkem „Squad Conquest“, což DICE popisuje jako „intenzivnější verzi Conquestu, která umožní více taktický styl hry“. V tomto módu budou proti sobě zápasit dva týmy po osmi hráčích rozdělených na dvě čety po čtyřech. Hrát se bude na menších a více takticky založených mapách typu Arras, Rotterdam a Hamada.

K tomu navíc dává DICE do hry čtyři nové zbraně. Ty mohou být odemčeny úspěchem v týdenních výzvách během ledna a února. Mezi nové zbraně patří:

  • Zk-383 SMG (Medik)
  • Modele 1944 polo-automatická puška (Útočník)
  • M1922 MMG (Podpora)
  • Mk. III  (Průzkumník)

V neposlední řadě je potřeba zmínit množství úprav do herního systému, které aktualizace přinese. Upraví se čas strávený čekáním po smrti a to, jak může hráč interreagovat s posmrtnou kamerou. Hráč tak bude moci zoomovat na protivníka, který ho usmrtil. Celý seznam novinek naleznete na stránce Battlefield.

DICE má v nabídce o mnoho víc. Čeká nás nová Grand Operation-Bitva o Hannut a také nové vozidlo. Navíc se v březnu dočkáme i oblíbeného módu Rush.

KOUKNI SE  Co nám napověděly úniky o GTA 6? Příběh, postavy, vylepšení

 

Předchozí článekNejlepší dětské knihy roku 2018
Následující článekPříležitostný sex…proč ne?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen − fourteen =