Autogramiáda nové knihy Jana Krause

Populární herec, moderátor, publicista, režisér, dramatik a podnikatel Jan Kraus uspořádá v pondělí 30. dubna 2018 autogramiádu ke své nové knize Můj soukromý buzynes. Akce bude probíhat od 16 hodin v knihkupectví Luxor v OC Breda v Opavě.Jan Kraus: Můj soukromý buzynes

„Nejsem a nechtěl jsem být byznysmenem. Ale byznys mi pořád lezl do života. Buď proto, že nebylo na živobytí, nebo proto, že padl komunismus. Pokaždé mi výrazně změnil život. Byznys nejsou jen příjmy, výdaje, zisky atd. Ale především příběh, který chodí s ním,“ vysvětluje Jan Kraus.

 „Jeho kniha tak není o byznysu, je to kniha o životě a vztazích. S manželkou Janou ještě za komunistů podnikal v keramice, pak bez jakýchkoliv zkušeností s minimální znalostí angličtiny organizoval pro Italy stavební veletrh v Praze. Poté rozjel velký byznys v oblasti účetnictví, aby si nakonec uvědomil, že jeho parketa je herectví potažmo moderování…“ uvádí na svých webových stránkách nakladatelství Bizbooks.

Netradiční pohled populárního českého moderátora na byznys, život a vztahy.

Knížka o veškerém mém byznysu. O tom, který jsem dělal ve škole, na jízdárně, s mým otcem, s vojáky, s mojí první ženou, s bytem, s komputerem, s Italy, s divadlem i s televizí. Nejsem a nechtěl jsem být byznysmenem. Ale byznys mi pořád lezl do života. Buď proto, že nebylo na živobytí, nebo proto, že padl komunismus. Pokaždé mi výrazně změnil život. Byznys nejsou jen příjmy, výdaje, zisky atd. Ale především příběh, který chodí s ním.

 

KOUKNI SE  Nejprodávanější knihy měsíce ledna 2023

Autor: Zdeňka Kudová

Předchozí článekPřipravte hranice, čarodějnice přilétají…
Následující článekTrailer: Shadow of the Tomb Raider- Lara je zpět

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 2 =