Animák od Marvelu aneb první trailer na Spider-Mana a jeho Paralelní světy

Vedle jistot v podobě Black Panthera, Avengers: Infinity War a Ant-Mana s Wasp zavítá studio Marvel letos do experimentálnějších vod. K pokusu číslo jedna – hororově laděným Novým mutantům přidá Marvel animovaný film ze světa pavoučího muže. Animovaný žánr není u Marvelu novinkou. Ale je to už nějaký ten pátek, co zabrousili do animovaných vod.

Animované zpracování s názvem Spider-Man: Paralelní světy potěší znalce komiksových příběhů ze Spider-Manova světa. Neznalé překvapí obrovským počtem superhrdinů. Paralelní světy nabídnou alternativní reality a multidimenzionální podoby nejednoho pavoučího muže. Hlavní dějová linka se bude točit okolo Milese Moralese, který se stal Spider-Manem ve světě, kde Peter Parker již nežije. Oproti všem předchozím filmovým kombinézám (červeno-černá)u obleku Milese převládá černá nad červenou. To můžete koneckonců vidět v traileru. Ale to není vše. Paralelní světy jsou vstupenkou do světa, který nám představí známé a neznámé podoby Spider-Mana. I podoby, o kterých většina z nás neměla ani tušení, že v komiksovém světě existují.

Setkat bychom se měli například se Spider-Manem v podání Petera Parkera coby dospělé osoby. Ženské verze jako Spider-Woman, Spider-Gwen, Spider-Girl nebo málo známá Silk. V paralelních světech můžeme se nejspíš objeví Spider-Mani z různých časových dob, jako například Spider-Man 1602, Spider-Man 2099 z Tajných válek a Spider-Man 2211. Mezi nejméně známé podoby pak patří indický Spider-Man nebo Spider-Monkey. Možná se dočkáme ztvárnění Spider-Mana z původní hrané filmové trilogie, Amazing Spider-Mana a Ultimate Spider-Mana. Zdá se to být velký mišmaš, ale pokud to tvůrci chytí za správný konec, mohl by to z toho být animovaný úspěch.

KOUKNI SE  Trailer: Arnold Schwarzenegger je zpátky jako Terminátor

Trailer vypadá parádně. Hudba, zpomalovací záběry i ty vzhůru nohama. Režie snímku se ujala trojice Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman. Animák bude vycházet z komiksů od Stana Leeho, Stevea Ditka, Briana Michaela Bendise a Sáry Michelli. Scénář k filmu napsal Phil Lord (režisér filmů 21 a 22 Jump Street nebo Lego příběhu). Dva známé dosud zveřejněné herecké hlasy (Liev Schreiber, Mahershala Ali) zvedají naděje na úspěch ještě o něco více.

Svět s velkým počtem Spider-Manových verzí nás přizve na návštěvu 13. prosince 2018.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com, www.comingsoon.net, www.wikipedia.org

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × 3 =