Almodóvar bude točit film s Banderasem v hlavní roli

Antonio Banderas bude hrát v připravovaném filmu Pedra Almodóvara. Půjde o jejich opětovnou vzájemnou spolupráci pro španělský film, jímž byl před dvaceti lety film Tie Me Up, Tie Me Down (Spoutej mě!). Film s názvem „The skin i live in“ se bude natáčet v létě tohoto roku po dobu deseti týdnů ve studiu ve Španělsku a na dalších neurčených místech.

Almodóvar k připravovanému filmu řekl: „Film bude plný hrůzy, bez křiku nebo zděšení. Je obtížné ho definovat, ačkoliv se blíží žánru hororu-což je žánr, který by ode mě nikdo nečekal. Nebudu respektovat žádná z těchto pravidel. Je to nejdrsnější film, jaký jsem kdy napsal, a Banderasova role je brutální.“

Režisér také potvrdil, že tentokrát neobsadí múzu jeho posledních let, herečku Penelope Cruz: „ Jak se příběh vyvíjel, neviděl jsem v něm pro ni žádnou roli. To ale není problém, protože pro ni připravuji role v jiných filmech. Je hodně příběhů, které chci ještě natočit. V šuplíku mám další čtyři rozepsané scénáře.“

„The skin i live in“ vypráví příběh pomsty plastického chirurga na muži, který znásilnil jeho dceru. Almodóvar se svěřil, že scénář k filmu podle předlohy románu Thierryho Jonqueta s názvem „Tarantula“ přepisoval devětkrát.

Předtím než se španělský herec Banderas proslavil v Hollywoodu, hrál v několika Almodóvarových ranných filmech: Women on the Verge of a Nervous Breakdown (Ženy na pokraji nervového zhroucení), The Law of Desire (Zákon touhy),Tie Me Up, Tie Me Down (Spoutej mě!) a Matador (Matador).

KOUKNI SE  This Beast, legenda o Gévaudanské bestii a náboženská sekta

K setkání s Banderasem po 20ti letech jejich poslední spolupráce režisér poznamenal: „Je přesně takový, když naposledy odcházel. Ve chvíli, kdy vešel, bylo to, jako kdyby dokončil film „Tie me up“ noc předtím.

Jae Torr

zdroj: www.hollywoodreporter.com

Předchozí článekRecenze: Předčítač
Následující článekBrzy bude oznámeno pokračování Avatara!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twelve + fourteen =