Alec Baldwin tvrdí, že vůbec nestiskl spoušť zbraně

V rozhovoru, který ve čtvrtek odvysílala televize ABC, řekl americký herec Alec Baldwin, že nezmáčkl spoušť zbraně, jíž držel při natáčení filmu Rust. Střela usmrtila kameramanku Halynu Hutchinsovou. Televize zveřejnila ukázky z interview.

„Nezmáčkl jsem spoušť,“ řekl Baldwin. „Nikdy bych nenamířil zbraň proti někomu a nezmáčknul spoušť. Nikdy,“ řekl herec, který ve snímku hrál hlavní roli a také jej produkoval.

Jde o první Baldwinův televizní rozhovor od 21. října, kdy se neštěstí při natáčení westernu v Novém Mexiku stalo. Podle vyšetřovatelů členové štábu řekli Baldwinovi, že není nebezpečné se zbraní zacházet. Vyšetřovatelé se stále snaží zjistit, jak je možné, že ve zbrani byl ostrý náboj.

V rozhovoru se Baldwin zajíká pláčem a také říká ohledně své další kariéry: „Je mi u prdele, jestli budu ještě hrát nebo ne.“

Situace zavání totální kafkárnou. Ve zbrani byl ostrý náboj, ale nikdo ho tam nedal, kameramanka byla zastřelená, ale Baldwin tvrdí, že nestikl spoušť. Je jasné, že Baldwin je už dávno v péči svých právníků a ví velmi dobře, co má a nemá říkat. V civilní žalobě už čelí obvinění, musí se počítat s tím, že udělá vše pro to, aby nešel sedět.

Odkaz na tweet s ukázkami rozhovoru:

Charlie Brown

KOUKNI SE  Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

Předchozí článekRecenze: Dokument o The Beatles Get Back neskutečně oživuje hudební legendy
Další článekTrailer: Nový film od Pixaru s názvem Proměna

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one + one =