Před pár dny vyšla velice zajímavá akce Deathloop od studia Arkane. Reakce hráčů jsou ve skrze pozitivní. Podívejte se na nový launch trailer.

Před pár dny jsme se konečně dočkali vydání akce Deathloop. Na svědomí ji má studio Arkane a slibuje opravdu neopakovatelný zážitek. Titul bude obsahuje dvě hratelné postavy. Juliannu a Colta. Ti budou svádět boj o časovou smyčku. Zatímco Colt se snaží časovou smyčku zničit, Julianna se snaží o její zachování. Je jen na vašem výběru, jak celý příběh skončí. Titul nabízí nejen špičkové vizuální zpracování, ale i skvělou hratelnost.

Sluší se říct, že hra vyšla pouze na Playstation 5 a PC. Na ostatní platformy se hra podívá až po uplynutí časové exkluzivity, to znamená nejdříve za rok. Skvělou zprávou je, že si i na PC užijete funkce ovladače Dualsense, tedy až na repráček. Na obou platformách je hra schopná běžet plynule v 60fps ve 4K. Samozřejmostí je i podpora ray tracingu. Vydání hry provázelo vypuštění launch traileru na který doporučuji mrknout. Ten ukazuje Deathloop v běhu. Frenetická akce, skvěle vizuální zpracování, to je recept na spokojeného hráče.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 − six =