9 nesmyslů, které se povídají o penisech

O pánských přirozeních kolují různé mýty a pověsti. Většinu z nich šíří sami muži, asi ve víře, že stokrát řečená lež se stane nakonec pravdou. Abychom uvedli fakta na pravou míru (míra v tomto případě může být i ne zcela v pravém úhlu), přinášíme vám 9 lží, které vám někdo řekl o penisech. Tyto lži by měly zůstat navždy ležet v prachu a nikdo by je už neměl vyslovit.

1. Měly byste dámy nejprve změřit velikost jeho adidasek, než mu rozepnete poklopec

Celá ta věc o velikosti chodidel a jejich přímé úměře velikosti penisu je čistý výmysl. Studie potvrdily, že mezi těmito dvěma jevy neexistuje žádná významná korelace. Příště tedy prosím odlepte oči z podlahy, nic tam nevykoukáte.

2. Že se mu nepostaví v opilosti, znamená, že ho nepřitahujete

Každý pořádný chlap vám řekne, že jeho ochablý penis v opilosti si nemáte brát osobně. Alkohol přináší euforii, radost, pohodu. Studie ovšem ukázaly, že alkohol ve větším množství potlačuje funkci erekce, tak to prostě je.

3. Jeho penis onemocní, když nevyvrcholí

Řekl vám někdy váš chlapec, že pokud ho zcela neuspokojíte, bude několik dnů trpět těžkými bolestmi penisu, jeho penis bude chřadnout, může dlouhodobě onemocnět a zůstat nadále nefunkční? Nebo že jeho penis exploduje pod tíhou nahromaděného smermatu? Hloupost. Neuvěřitelný výmysl.

4. V penisu je skutečná kost

Takže pokud se k němu nebudete chovat hezky, mohly byste jej zlomit jako syrovou špagetu. Ano, je teoreticky možné, že dojde ke zlomenině ztopořeného penisu. Případů je asi 1600 od roku 1927 po celém světě. Určitě ale nejde o stejnou situaci, jako když si zlomíte ruku nebo nohu. Ke fraktuře penisu může dojít, když na vzpřímený penis narazí velkou silou tvrdá překážka. V ten moment můžete slyšet praskající zvuk, jenž pochází z pevné membrány. Membrána obklopuje houbovitou tkáň penisu, jenž je v době erekce naplněná krví. Stále platí, že tento úkaz je velmi vzácný, v případě jeho výskytu se nahlaste do statistiky a hlavně si zajděte k doktorovi.

KOUKNI SE  5 odporných věcí v současných pornofilmech

5. Sperma má blahodárné a léčivé účinky

Už vám to některý z mužů tvrdil, když chtěl, abyste polykala? Že sperma podporuje hubnutí a jsou v něm vitamíny, které nikde jinde nepozřete? V mužském spermatu se nachází zanedbatelné množství vitamínů, které můžete získat z potravin, které skutečně chutnají dobře.penis jako okurka 9 nesmyslů o penisech

6. Nejlepší penis je obrovský penis, a pokud se vám to nelíbí, máte moc malou pochvu

Velikost penisu je z nějakého důvodu pro muže velmi důležitá (pravděpodobně důležitější než pro ženy). Jestli jste se setkali s někým, kdo byl abnormálně vybaven, víte, že zacházet s extra velkým orgánem je velmi náročné. Existuje spousta mužů s menšími penisy, kteří mají své penisy rádi. A je mnoho žen, které mají raději menší penisy, než ty obrovské. Někdy může být sex s rozměrným penisem bolestivý, ale nemusí to znamenat, že děláte něco špatně. Velikost penisu nedělá sex kvalitnější.

7. Když používá kondom, sex si tolik neužije, je to nepříjemné a skoro nic necítí

Výhody, které nabízí, kondom vysoce převažují nad těmito mužskými stížnostmi. Když si muž stěžuje, že ze sexu s kondomem nic nemá, navrhněte mu, ať zkusí tenčí druh kondomů nebo mu pomozte nanést na špičku žaludu trochu lubrikačního gelu, než si kondom nasadí. Je taky možné, že si koupil nesprávnou velikost- v případě, že je kondom moc těsný, penisem špatně proudí krev a to vede k jeho necitlivosti.

KOUKNI SE  13 způsobů, jak dovést ženu pokaždé k orgasmu

8. Žaludem může cítit při sexu vaše nitroděložní tělísko

Varujete-li muže před sexem (je to zdvořilé, že máte nitroděložní tělísko, možná jste se setkaly s tím, že vám tvrdil, že se může penisem tělíska dotknout a že je to nepříjemný pocit. Víte co? Nemůže se v žádném případě penisem dotknout vašeho nitroděložního tělíska. Tělísko je vložené v děloze, až za děložním čípkem. Nemůže se tam dostat.

9. Penis by měl být rovný

Pakliže je zahnutý jako banán, je s ním něco v nepořádku. Pokud je jeho penis zakřivený, když je ztopořený, a nemá důvod se domnívat, že trpí Peyroniovou chorobou (neobvyklá porucha, která postihuje asi 9% mužů v populaci, a je nejběžnější ve věku 50-60 let), je jeho zakřivení absolutně v pořádku. Mnoho mužů má více či méně zakřivený penis.

 

Charlie Brown

 

6 KOMENTÁŘE

 1. pokud jde o cviky je hodně pdfů na internetu
  a s pilulkámí to je problem je toho tak hodně že se neví co je lek a co je podvod
  objednal jsem si jednou Penirium forte, ale nikdy jsem nevzal
  přemyslel jsem si o tom a myslím že bude nejlepe když můj penis zůstane jaky je 🙂

 2. Cviky, pumpky, pilulky..
  A koněčně chirugická operace (to je myslím nejučinnější, ale taky nejhorší, moc ryzykantní).
  Něco musí fungovat !

 3. Není? No to je novinka! Protože ja nevím jak bych měl si go zvětšit.

 4. Obrovský možná není nejlepší, ale uplně malý to taky nic dobrého,,,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen − eleven =