9 nejvtipnějších lží, které ženy říkají o sexu

Asi každý se v určité životní situaci uchýlí k menší či větší lži. Když člověk naváže s někým nový vztah, odklání se od pravdy nejčastěji v otázkách sexu – konkrétněji v počtu zářezů na čele postele a množství bývalých partnerů. Je to proto, že každý chce vypadat jako světec a přitom řádit jako hříšník, a pokud myslíte, že jde o typickou mužskou taktiku, budete se divit. Ženy totiž nezůstávají vůbec pozadu.

A které lži dívky a ženy říkávají nejčastěji? Pojďme se podívat na 9 nejvtipnějších lží, které ženy říkají o sexu.

nč1 1) „Mimo stupnici…“

Muži často mají ve zvyku žádat po sexuální partnerce zpětnou vazbu. Ale vážně, když ji chce pět minut po skončení akce, není trochu moc dychtivý? Nevadí, pro příliš zvědavé a hlavně egoistické jedince je tu klamavá věta číslo jedna. Klidnější tazatele stačí uklidnit sdělením, že byli prostě dobří, náročné jedince požadující hodnocení na desetibodové stupnici však žena raději ohodnotí tak, že se do ní svým nadlidsky božským výkonem ani nevešli. Není to proto, že by ji tak moc uspokojili, ale že už podobný rozhovor chce ukončit a pokud možno nikdy znovu neabsolvovat. Takže, pokud se vám na osudný dotaz dostane této odpovědi, buďte prostě spokojený a už se dál nevyptávejte.

2) „Jsi ten nejlepší, co jsem ochutnala.“

Jen pro pořádek, všichni chutnáte úplně stejně. V desítkách článků se neustále točí téma „pánské chuti“ a zda se dá něčím ovlivnit, takže už mají dámy naučené, že mají být hodné a patřičně muže potěšit. Jakmile dostanete tuto nejvyšší pochvalu, stáhněte krovky a vězte, že i když šlo o nepravdu, stálo jí za to vám udělat radost.

KOUKNI SE  Pornifikace sociálních sítí aneb špulení rtů a kozy ven

3) „Zrovna jsem to dostala.“Miley-Cyrus-Im-Sorry-That-Im-Not-Perfect-Gif

Je to záhada, ale matka příroda a její systém 24/7 jsou tu a lidstvo to musí respektovat. Ano, i vy. Stejně jako jiné věci na této planetě je nepochopitelné, proč bylo v těle ženy všechno zařízeno zrovna takhle a proč jsou dívky v tomto choulostivém sedmidenním období (a bezprostředně před ním a po něm) ještě sexuchtivější, ale pokud není muž omezenec, pochopí velmi rychle, jak se věci mají.

Ženy jsou však plemeno svéhlavé a kromě skutečných dámských problémů si sem tam nějaký ten den jedny přičarují, když zrovna nemají chuť nebo náladu skotačit. V tom případě asi neexistuje žádný důstojný způsob, jak si ověřit, že partnerka nelže, ale i kdyby, zřejmě má pro své lhaní důvod a muž holt zase pekelnou smůlu.

4) „Beru pilulky…“

Q0rpVEjTNikdo nemiluje nošení kondomů, ale je to nutnost, pokud nechcete listovat kalendářem a vybírat jméno pro holčičku a pro chlapečka. Žádná forma antikoncepce navíc není stoprocentně účinná a návdavkem se může stát, že v zápalu boje na kondom zapomenete, nebo jste příliš opilí a ani si nevšimnete, že už ho nemáte a ten se válí kdesi pod postelí… Někdy touha po tom druhém přemůže potřebu jít ven a nějakou tu ochranu obstarat. Taky se stane. Nejzávažnější problém v partnerském vztahu však nastává, když žena bere prášky a sem tam zapomene, nebo je dokonce vysadí úmyslně za účelem znovuvzkříšení vztahu zplozením dítěte, nebo například kvůli svatbě. Pokud své ženě v tomto ohledu stoprocentně nedůvěřujete, raději se ujistěte, že prášky skutečně užívá, ať za svých 45 vteřin slávy nemusíte platit do konce života.

KOUKNI SE  Proč nechtějí mít vdané ženy sex se svými manželi?

5) „Neberu pilulky…“

Pokud se snažíte založit rodinu, tahle lež může být vražednější než chlor. Místo, aby vám upřímně přiznala (což samozřejmě není nic jednoduchého), že dítě nechce nebo ještě není připravená, mlžením vás udržuje v naději. Pokud se o miminko už dlouho snažíte a navíc si všimnete z partnerčiny strany pramalého nadšení pro mateřství nebo podivných náznaků, zkuste téma naťuknout. Možná, že jí tím hodně nahrajete a konečně sebere odvahu a k úskoku se přizná. V opačném případě hledejte důkazy, protože jestli vám o něčem tak důležitém lže, je mezi vámi opravdu wXHRWLhAněco špatně.

6) „Bolí mě hlava.“

Staré, ale dobré. Jakmile zazní ve vaší ložnici tenhle výrok, můžete si být jistí, že dnes nic nebude. Ať už je to pravda a přítelkyni opravdu sužují bolesti, nebo jenom nemá náladu, výsledek bude stejný a vám nezbude nic jiného, než si dát studenou sprchu.

7) „Jsi jediný člověk, který mě dokáže přivést k orgasmu.“

Tohle je jasná hloupost, jelikož má každá žena od přírody dar se k němu přivést sama (jen možná neví, jak na to). Jde tedy spíš o jakýsi druh pochvaly, kterou si podle jejího mínění zasloužíte, a popravdě, nedodá vám snad v posteli pořádné sebevědomí? Dodá.

8 - csfd.cz8) „Ne, vůbec to nebylo divné.“

Stalo se. Vypadlo z vás v náporu vášně místo partnerčina jména jméno matky, věta: „A kdo je taťka teď?!“, vodopád vulgárních nadávek, nebo jste si prostě jenom spletli vrátka? Ano, teď bude následovat konejšení typu „ne, nebylo to tak divné“, další typ milosrdné lži na našem seznamu. Pokud se ocitnete v této nezáviděníhodné situaci a nejste si jisti, zda věta padla upřímně nebo ne, vsaďte na svůj zdravý rozum, zrekapitulujte si události a popřemýšlejte, jestli byl výstup opravdu přes čáru. Pokud ano, zkuste se podobným výstupům příště vyvarovat (tedy jestli se partnerce počínání nezamlouvalo, jinak klidně pokračujte) a pokud ne, tím líp pro vás.

KOUKNI SE  Jak si okořenit partnerský vztah

9) „Je vážně obrovský.“

Pokud jste překvapený tímto sdělení, pak lže. Zvláště když tušíte, že vaše centimetry opravdu nejsou nic moc bd5UxQwVzvláštního. Pokud jste si toho vědom a přesto z vašeho protějšku vypadne něco v podobném stylu, vezte, že vás daleko spíš chtěla potěšit a nabudit, než že by vaše chlouba opravdu potřebovala vlastní PSČ. Každému vyhovuje něco jiného a je dost dobře možné, že potřebě vaší přítelkyně sedí přesně vaše rozměry a taky si jich patřičně váží. A i kdyby ne, každého muže zahřeje u srdce ujištění, že má v posteli co nabídnout.

Jitka Vorálková

www.whatculture.com, obr.: www.filmempfehlung.com, www.csfd.com

Předchozí článekCreed: Rocky ano, v ringu ne
Následující článekPrůvodce po nejlepších raw podnicích v Brně aneb životní styl na talíři

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five + eleven =