8 vět, které říkají muži při sexu, a co si ve skutečnosti myslí

Když říká, „mluv na mě sprostě“, znamená to, „pojď do toho pořádně“. Chce tím říct, že je třeba se uvolnit, trochu se odvázat a skočit na to. Nemusíte opakovat sprostá slova, ale chce to špetku koření a hlavně se nebát.

 

Když říká, „počkej, slyšela jsi to?“ doopravdy znamená „už skoro jsem a potřebuju tě na chvíli rozptýlit“. V závislosti na blízkosti neodbytného vyvrcholení pak buď řekne, že se asi přeslechl, nebo pokračuje v hledání původu neexistujícího zvuku.

 

Když říká, „už budu“, tak tím kontroluje situaci a případně očekává námitky, pokud by to mělo být pro vás příliš brzo. Chce se ujistit, že budete hotová současně s ním. Nebo že poloha při výstřiku je pro vás v pořádku.

 

Když říká, „doprčic, už se dělám“, znamená, že máte přestat ihned přirážet, protože on ho potřebuje vyndat neprodleně z vašeho přirození.

 

Když říká, „víš, dnes jsem dost nažhavenej“, myslí tím, že by si dal polohu 69. Ano, je to přeceňovaná poloha a on ji chce zase a znova.

 

Když říká,“jak to chceš udělat?“ znamená, že opravdu potřebuje, aby jste si vybrali vaší oblíbenou polohu, chce vám to udělat, jak to máte rády. Takže odpověď „mě je to jedno, jak chceš ty“ není na místě.

KOUKNI SE  Jak ovlivňují hormony u mužů a žen jejich sexuální touhu a vzrušení?

 

Když říká,“máš nějaký lubrikant?“ tak to bez něj fungovat nebude. Nemá smysl ukazovat prstem, kdo za to může, ale rovnou to vyřešit, sehnat někde rychle něco, čím intimní místa trochu promažete.

 

Když říká, „počkej, ještě nechci vrcholit“, opravdu znamená, že to má srovnané a ví, co je v životě důležité. Důvěřujte mu a udělejte, co říká.

 

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three + nineteen =