7 způsobů, jak si prodloužit délku sexu

1Cvičte oddalování orgasmu

Ženy to mají trochu složitější, ale muži mohou oddálení orgasmu nacvičit. Zkuste při masturbaci vystoupat zcela těsně před vrchol a povolit. Můžete docílit i ejakulace, ale ne vyvrcholení. Tuto praktiku ovládá například český pornoherec George Uhl, koukněte se na jeho videa. Cílem je dokázat při vyvrcholování zastavit těsně před vrcholem. Získáte čas, protože dojde ke krátkému ochabnutí, a následné vyvrcholení bývá ještě intenzivnější. A vaše partnerka vaši disciplínu jistě ocení.

2Masturbujte

Pokud máte problém s velmi rychlým vyvrcholením v řádu několika minut, v dostatečném předstihu před sexem masturbujte. Nebo masturbujte pravidelně. Vydržíte samozřejmě déle. Používejte ale jen v případě, že jste poté vůbec schopní sexu. Pokud ne, pozbývá masturbace smysl.

3Alkohol

V malých dávkách dokáže působit jako jemné anestetikum, a tím prodloužit délku sexu. V nadměrném množství vede k poruchám erekce, u žen ke ztrátě baživosti po sexu. Musíte najít míru, kolik alkoholu zvládnete vypít, aby s vámi ještě něco bylo. Zároveň se vám také může stát, že do toho budete bušit i několik hodin. Zvládnete to?

4Zpomalte

Možná, že příliš krátký sex je daný vaším přístupem – příliš spěcháte, abyste co nejrychleji dosáhli cíle. Ani jeden z vás si sex nedokáže užít, chcete rychle dosáhnout vrcholu. Nedokážete zpomalit, změnit rytmus a tempo, střídat rychlé a pomalé pohyby. Nevychutnáváte si sex, jste jako zbíječka a turbína.

KOUKNI SE  13 způsobů, jak dovést ženu pokaždé k orgasmu

5Druhé a třetí kolo

Pro produktivní jedince obého pohlaví existuje velmi shůdná alternativa prudkého a rychlého prvního vyvrcholení – další sex. Mezi akty se můžete mazlit, něžně se objímat, povídat si. A za deset patnáct minut na to můžete vlítnout znova a jistě to už nebude tak rychlé. Kolikrát jste schopní souloužit za sebou?

6Předehra

Předehra tu není jen pro ženy, není tu jen proto, abyste se naladili. Je tu například i k praktikování orálního sexu, u kterého nemusíte hned vrcholit, jde o líbání, o jemnou erotiku. Tvrdý sex přijde záhy, ale celková délka sexu může být tak dvojnásobná, než když na to hned vlítnete.

7Nejcitlivější erotogenní zóny a přerušení

Špička žaludu je nejcitlivějším místem muže, klitoris a určité body vaginy zase u ženy. Myslete na to při velmi rychlém přiblížení k orgasmu – vždy můžete sex nenásilně přerušit, penis vyndat z vaginy, žalud oddálit z míst, kde je v kontaktu, stejně tak žena. Můžete místo zásunu ženu chvíli laskat, aby si penis odpočinul. Tímto způsobem zabráníte i nezáměrnému početí, ale o tom zase někdy jindy.

Kubin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + 13 =