7 věcí, které někdo použil místo kondomu. Rozhodně to nedělejte!

Předtím, než se s vámi podělím o ten hrůzný seznam nevydařených kondomů vlastní výroby, mi dovolte objasnit, že něco jako kondom vlastní výroby neexistuje, to už totiž není kondom. Jestli chcete používat místo kondomu náhražky vlastní výroby, hrozí vám, že otěhotníte, zemřete nebo si ublížíte. A to nemluvím o tom, co za materiál se dostane do kontaktu s vašimi genitáliemi.

Pochva není popelnice, váš penis není odolný superman, kterého můžete navléct do čehokoliv, co vám připomíná futrál na penis.

1. Igelitový sáček

Minulý měsíc milenecká dvojice z Vietnamu použila místo kondomu igelitový sáček, protože se jim nechtělo jít ven kupovat kondomy. Tření genitálií o igelitový materiál způsobilo krvácení jejich genitálií a museli se zraněními do nemocnice.

 

2. Obal na nanuky

obal-nanuku-misto-kondomuMladí lidé na Filipínách někdy, když jim dojdou kondomy, používají obaly, do kterých jsou zabaleny nanuky. Znáte Calypso? Ano, tvarem připomíná futrál na penis, ale opravdu jen připomíná!

 

3. Jednorázové rukavice

Pokusy o alternativní způsoby ochrany má za sebou řada britských žen. Čtvrtina z dotazovaných žen jednoho průzkumu potvrdila, že zkusila alternativní ochranu před těhotenstvím, a to latexové rukavice. Dotaz jedné pisatelky na fóru: „ Budou latexové rukavice a gumička vhodnou náhradou za kondom? Odpověď jednoho diskutujícího: „Bude dítě vhodnou náhradou za chvíle klidu, které jste doteď měla?“

 

4. Plastikový obal

plastikovy-obal-misto-kondomuZnáte ty jemné a úzké plastikové obaly, které se prodávají ve velkých rolích? Jedna vyděšená spisovatelka se svěřila, že její milenec přišel s alternativou proti početí. Obalil si penis v plastikovém obalu, ten pak vypadal jako týden starý salám…

KOUKNI SE  Vyholená, nebo přírodní?

 

5. Pytlík na tousty

Alarmující počet lidí na nejmenovaném fóru se doptával na efekt, kdy místo kondomu použijí obal, pytlík na tousty, sandwiche. Jeden pár se na fóru svěřil, že už bylo příliš pozdě na to jít někam kupovat kondomy, tak použili obal na toasty. „A co ty ostré hrany, které lemují obal?“ ptali se diskutující. Příště raději láhev vodky a zneschopnit se.

 

6. Igelitová koupací čepice

nahrazka-kondomu-plastikova-koupaci-cepiceJedna milenecká dvojice se styděla dojít do obchodu a koupit si kondomy. Místo toho použili umělohmotnou koupací čepici dívčiny matky. Prosím vás, opravdu je lepší dát přednost náhražce kondomu, díky které můžete otěhotnět nebo si ublížit, před nákupem kondomů v supermarketu?

 

7. Nafukovací balónek

Ano, to nejlepší nakonec. Na internetu se najdou lidé, kteří používají místo kondomu nafukovací balonky. A jak to může skončit? „Nikdy jsem předtím neviděla tak odpornou barvu penisu, jako když vytáhl penis z mé vaginy po použití balónku.“

 

 

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Umrlčí cesta vede k vrahovi i ztraceným vzpomínkám
Další článekPět nejlepších scén, kde účinkují drogy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twelve − 4 =