7 úžasných míst, kde mít sex. A děsivé následky, o kterých se už nepíše

Velmi často si můžete na internetu přečíst o skvělých místech, kde byste se alespoň jednou za život měli milovat. Odborníci na slovo vzatí vymýšlejí bizarní místa, kde stojí za to mít sex. Zapomenou vám ale sdělit, že to taky může být odstrašující zážitek na celý život.

Pláž

Sex na pláži. Sex on the beach. Tak se jmenuje i oblíbený koktejl. To musí být romantické a vzrušující, no ne? Každopádně je toto místo stále námětem filmů a knih, zvláště pokud jde o vylíčení romantických chvil a žhavé lásky.

Každý, kdo kdy měl sex na pláži, ví, že když na sluníčku exponujete části svého těla, tak se spálíte. V písku jsou také fekální bakterie, které se mohou dostat do kontaktu s vašimi intimními partiemi. Že je ve vodě spousta bakterií, asi není žádné tajemství. Písek působí jako filtr, který při přílivu a odlivu tyto bakterie zachytává. V písku bakterie přežívají daleko snáze než ve vodě. Pokud se dostanou dovnitř vašeho těla, můžete tak nečekaně získat břišní tyfus, úplavici nebo žloutenku. Opravdu krásný zážitek.

 

Bazén

Pro ty, kteří se bojí medúz a písečných blech, tu jsou sexy radovánky v bazénu. Co by mohlo být vzrušivější než máčet svá těla ve vodě plné chlóru a moči. Při sexu pod vodou je voda lubrikantem, který vám pomáhá promazávat vaše přirození. Voda je plná fekálních bakterií, které se tak hezky dostanou třeba do močové trubice. Hrozí vám pak záněty močových cest.

KOUKNI SE  Instagram maže pornohvězdám účty

 

Jedoucí auto

Není nad pořádný adrenalin při sexu. Kde jsou ty časy, kdy stačilo zaparkovat někde bokem a tam se v klidu pomilovat. Sex při jízdě je dvojité vzrušení. Není vůbec výjimečné, že sex při jízdě vede k autonehodě. Představte si, jak řídíte se svou holkou, která vám rajtuje na klíně. V případě nárazu se bude poroučet skrze sklo. Jsou známé také případy, které zvlášť pro muže mohou způsobit bolest už jen při představě. V jedoucím autě vám vaše partnerka právě kouří váš penis, vy ztrácíte koncentraci a narážíte do překážky. Co se stane s penisem v ústech vaší partnerky? Pravděpodobně jste právě přišel o část přirození.

Taxík

Lidé mají různé úchylky, sex na veřejnosti je jednou z nich. Vlezete si dozadu do taxiku, rozbalíte své nádobíčko a jdete při jízdě na věc. Nehledě na to, že řidič teď sleduje více zpětné zrcátko než vozovku, takže se můžete společně pěkně vybourat, ale dnes jsou také taxiky často z bezpečnostních důvodů vybaveny kamerami. Pak se budete divit, až vám jeden z rodičů řekne, že na internetu koluje vaše sexuální video z taxiku.

 

Noční klub

Posilnění kvalitním vínem, pivem a tvrdým alkoholem vyrážíte do nočních klubů. Po divokém tanci s neznámou ženou padne návrh na okamžitý sex. Tak se vydáte na pásnké nebo dámské záchody. Řekněme, že vás nikdo nanachytá, což by v plném nočním klubu bylo zázrakem. Nebo vám to prostě nevadí. Jednak v opilosti můžete spadnout, uklouznut, nedej bože něco způsobit svému sexuálnímu partnerovi. Uklouznout třeba po moči, která je v noci na záchodech úplně všude. Při uklouznutí můžete spadnout na hlavičku. Nebo si udělat něco se svou chloubou. Zbytečně vás straším? No, dobře. A co říkáte na bakterie, které jsou přítomné v moči? Jak jsem zmínil, záchody v nočních hodinách nevypadají na první pohled vábně. Trefit se v podroušeném stavu do mísy je problém. Ovšem, podle výzkumů je to na dámských záchodech co se týče hygieny dvakrát tak horší, než na pánských záchodech. Krom moče je tam více fekálních bakterií. Představte si, jak se válíte nebo sedíte v těchto splaškách.

KOUKNI SE  Princ na bílém koni, nebo kulhavá herka bez šlechtice?

 

Letadlo

Co může být vzrušivějšího než sex v letadle, že? Krásné stevardky, letíte nad oblaky…zde se kombinují rizika záchodků z nočního klubu a jedoucího auta. Víte, jak vypadají záchodky v letadle? Kolik lidí tento chemický záchod během letu použije? A ne vždy jen k močení? No a teď si představte, že při sexu dojde k turbulenci letadla. Může to být docela zajímavý adrenalin, když zaklíněni do sebe lítáte v kabince ode zdi ke zdi, co myslíte?

 

Loď

Na závěr ještě jedno úžasné a romantické místo pro sex. Jachta, loďka, na moře. To houpání lodi se zdá být velmi příjemné. Ale uprostřed sexu být hozen v kajutě a skončit se zadkem v umyvadle nebo s hlavou vzhůru nemusí být to pravé ořechové. Jestli zapomente kormidlovat a oddáváte se v kajutě sexuálním radovánkám, může vás taky vítr zavát na útesy a to procitnutí potom nebude vůbec připomínat vyvrcholení.

 

Charlie Brown

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × five =