6 znamení, že bude dobrá v posteli

Jste zvědaví, jaký s ní bude sex? Můžete se dovtípit i podle toho, jakou má ráda příchuť zmrzliny nebo podle její postavy.

Neříkejte, že jste si nikdy nepředstavovali nějakou dívku, s kterou jste se setkali, jak by se mohla chovat při sexu. Existují náznaky, že s ní sex bude fakt dobrý, a nemusíte ji vidět, jak polyká banán. Experti popisují řadu drobných způsobů, jak předvídat, jaké to se ženou bude v posteli, zde je šest z nich:

 

Jistý krok

U žen, které vyzařují sebevědomí v pohybu těla při chůzi, můžeme předjímat, že mají důvěru samy v sebe. Není nic taky sexy, než důvěra ženy v samu sebe a své tělo, kterému dokáže udat správný rytmus a eleganci.

 

Má ráda koktejly

Objedná si v restauraci víno, nebo si dá koktejl s tvrdým alkoholem? Podle jedné z unikátních studií mají konzumentky vína sklon k zakřiknutosti, plachosti a je méně pravděpodobné, že budou riskovat. Naopak ženy, které si dají panáka nebo koktejl například s vodkou, mají tendenci být více nezávislé, svobodné a mají ochotu se odvázat.

shutterstock_123715006-930x610Pozor, obzvlášť pijačky tequilly jsou považovány za velmi odvážné, svobodné duše, které jsou pro každou zábavu a legraci.

 

Užívá si jídlo (a jí pomalu)

Co má společného sex s jídlem? Obě jsou to základní živočišné potřeby a obě jsou výrazně smyslové. Žena, která si libuje v jídle a dokáže si jej pomalu vychutnat, bude pravděpodobně mít i potěšení z hlubokého prožívání sexu.

KOUKNI SE  Sex na usmířenou - nenávist a láska v jednom

 

Ráda líže…zmrzlinu určité příchutě

Stejně jako s jídlem je to se zmrzlinou, kterou ráda líže. Světe div se, existuje výzkum, jenž rozděluje osobnost lidí dle příchutě zmrzliny, kterou mají rádi. Zatímco ostatní příchutě vyjadřují spíše konzervativní sklony a nízké sebevědomí, kávová příchuť značí ženy se sklony k dramatičnosti, koketnosti a svádění. Jakmile si tedy rychle objedná espresso, připravte se na divokou jízdu.

 

Je sportovní typ

Asi není žádným překvapení, že sportovkyně jsou často v posteli skvělé. Pružné, pohyblivé a opečovávané tělo dává tušit, že jeho nositelka vnímá propojenost těla a mysli, která zintenzivňuje tělesný prožitek sexu. A mimo to, různé krkolomné pozice někde v uzavřeném úzkém prostoru (na záchodku, v autě) předpokládají tělesnou ohebnost a sílu, pokud k sexu má vůbec dojít.

 

Šikovná ústa

Jak žena líbá, vám může poskytnout zajímavý návod, jak bude vypadat, když ústa použije k jiným zajímavým činnostem…Pokud vás dokáže dráždit svými rty a jazykem po všech směrech, je tu velká naděje, že vás takto oblaží i na jiných místech. Pokud nebude napoprvé v líbání dokonalá, netrapte se příliš. Počáteční nervozita může hodně snižovat její výkon. Až k vám získá důvěru, může se teprve vyloupnout ze své skořápky a můžete být ještě hodně mile překvapení. A pokud líbá velmi jemně? To vůbec nemusí znamenat, že bude v posteli rozpačitá. Může to znamenat, že má ráda submisivní roli, kterou jiný den vystřídá dominantní dračice. Naše sexuální role se neustále mění.

KOUKNI SE  Seznamte se, prosím - na síti!

 

Charlie Brown

1 komentář

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × three =