6 pikantních způsobů, jak si prodloužit sex

Šest pikantních způsobů, jak prodloužit trvání sexu – od výběru poloh po styl aktu.

Podle sexuální studie chtějí lidé, aby sex trval průměrně 7 až 13 minut. Pokud ale chcete vydržet déle, tady je návod, jak můžete…

Některé páry by však raději mezi prostěradly vydržely mnohem déle, protože by rády dosáhly hranice 30 minut. Delší sex ženám ne vždy vyhovuje, protože penetrační styk neposkytuje žádnou přímou stimulaci. Pokud tedy chcete zaručit, že sex bude trvat o něco déle (a stále se budete cítit dobře), můžete vyzkoušet několik věcí.

Jinak zde je šest věcí, které byste mohli udělat, abyste v posteli vydrželi déle hned.

1Používejte kondomy

Jednoduchým řešením, jak dosáhnout delšího trvání sexu, je používání kondomu. To proto, že předčasná ejakulace může být důsledkem přecitlivělosti a kondom tvoří bariéru, která oddaluje vyvrcholení.

2Získejte podporu od své partnerky

Říct partnerovi, že chcete vydržet déle, může hrát procesu důležitou roli. Může to vašemu partnerovi pomoci pochopit, o co jde, a umožní vám otevřeně hovořit o případných pocitech frustrace. Jakmile je komunikace s partnerem otevřená, můžete probrat, co přesně spouští váš orgasmus, a vyzkoušet praktické metody.
Metoda pauzy a stisku

Tuto metodu lze provádět při sexu nebo masturbaci a vypadá takto: Sexujte tak dlouho, dokud necítíte, že se chystáte ejakulovat. V tu chvíli penis vyndejte a několik sekund mačkejte špičku penisu, dokud nepomine bažení po ejakulaci. Poté pokračujte v sexu a případně techniku opakujte. Cílem metody je zastavit proud, nechat penis odpočinout a pak se k sexu vrátit a prodloužit čas.

KOUKNI SE  Největší chyby, které děláme ve vztazích podle znamení zvěrokruhu

3Cvičení pánevního dna

Svaly pánevního dna leží těsně pod prostatou a konečníkem a lze je posílit cvičením. Chcete-li si svaly pánevního dna zpevnit, dělejte, jako byste se snažili zastavit močení nebo odchod plynů, abyste cítili, jak se svaly pohybují. Můžete postupovat podle následujících kroků:

Zpevněte svaly pánevního dna – můžete si lehnout nebo sednout, pokud to bude snazší. Svaly držte napnuté po dobu 3 sekund. Uvolněte svaly na 3 sekundy. Cvičení opakujte tolikrát, kolikrát je třeba.

4Zpomalte

Rychlé přirážení může vyvolat intenzivní stimulaci a zvýšit pravděpodobnost, že po krátké době dosáhnete orgasmu.

Může také ztížit rozpoznání jemnějších pocitů v těle a nemusíte si uvědomit, že jste blízko orgasmu. Proto mohou být užitečné polohy, které omezují vaše pohyby, například když je partner nahoře, protože nad nimi nemůžete ztratit kontrolu.

5Střídejte polohy

Když měníte polohy, vyžaduje to, abyste si trochu odpočinuli a zpomalili své pohyby.

Darina D.

Předchozí článekNejnovější trailer The Batman
Následující článekDevadesátky v knihách

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen − 13 =