5 způsobů, jak nevědomě ničíte vašeho manžela a vaše manželství

5 způsobů, jak nevědomě ničíte vašeho manžela a vaše manželství. Možná, že budete překvapené, že těmito pěti destruktivními věcmi napomáháte k zániku vašeho vztahu.

Pokud máte zkušenosti z manželství, možná vám došlo, že vztah netrvá věčně jen sám o sobě, pokud se o něj nestaráte a nepečujete o něj. Manželství je jako pověstný rodinný oheň, do kterého musí oba přikládat, protože jakmile vyhasne, je už o hodně těžké jej zase založit.

 

1. Žijete si nad poměry

Stará moudrost praví, že to nejlepší, co může žena udělat, je žít v rámci prostředků, které si může její manžel dovolit. Manželky by měly sledovat a respektovat rodinný rozpočet, brát ohledy na limity, které každá rodina má. Neustálé dluhy a nákupy bez rozmyslu nejsou motivační pro vašeho tvrdě pracujícího muže. Ve vztahu byste měly ocenit především lásku a pozornost vašeho muže, ne novou kabelku každý druhý měsíc.

 

2. Permanentní negativita

Nesnášíte své vlasy, nepořádek v bytě, své sousedy, nefunkční myčku na nádobí. Tím vším jste schopná zahrnout vašeho muže, když přijde z práce. Myslíte si, že je to nutné? Neustálé stěžování vašeho muže nepřinutí něco udělat, ale pravděpodobně ho odradí od toho, aby se s vámi vůbec bavil.

 

3. Všechno ostatní je na prvním místě

Jestli upřednostňujete vaše děti, matku, vaší partu, kariéru, koníčky před svým mužem, bude si připadat jako zbytečný a nedůležitý. Svého manžela mějte na prvním místě, uvidíte, že se vám to vrátí i na dětech a vztazích v rodině.

KOUKNI SE  Jak často spolu v současnosti lidé souloží

 

4. Ztráta fyzické náklonnosti

Muži samozřejmě touží po fyzické náklonnosti svých žen. Jsou rádi za pohlazení, za doteky, a také za milování. Sex by neměl být nástrojem ke kontrole vašeho manžela, ale vyvrcholením vzájemné lásky. Pokud vás váš muž přestává přitahovat, hledejte chybu také sama v sobě a hledejte cesty, jak přitažlivost znovu probudit.

 

5. Nemluvíte jeho jazykem

Ženy často mluví v narážkách, v nepřímých náznacích. Muži mají naopak rádi jasné a srozumitelné signály. Proto se snažte být k muži ve svých pocitech otevřené a upřímné. Když se vás zeptá, co se děje, neříkejte, že nic, ale mluvte s ním na rovinu.

 

Charlie Brown

 

Předchozí článekAlien: Covenant trailer. Ridley Scott se vrací do světa, který sám stvořil
Následující článek6 nejlepších filmových smrtí roku 2016

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − thirteen =