Knižní nej – 5 nejlepších deníků

Lidé jsou od přírody tvorové zvídaví a rádi nakukují jiným do soukromí. Některým to nevadí a rádi své myšlenky zveřejňují. S knihami, které vznikly z různých blogů a cestovních deníků se roztrhnul pytel. A některé stojí za pozornost.

  Dominika na cestě

Dominika Gawliczková je malá a mladá. Ovšem dojela sama na motorce až do Kyrgystánu. V nejbližších dnech má o této    bezesporu nebezpečné cestě vyjít kniha, kterou její fanoušci nedočkavě vyhlížejí. Procestovala na motorce i část Evropy a    z deníkových zápisků vydala knihu Dominika na cestě. O svých cestách přednáší a nedávno se vrátila z půlroční cesty    z Austrálie až do Bangkoku, na které byla se „žlutými trabanty“.

 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Student žurnalistiky Ladislav Zibura se vydal na pěší pouť do Jeruzaléma. I z jeho cestovního deníku vzešla kniha. Při čtení se  pobavíte a určitě začnete koketovat s myšlenkou, jestli taky někam nevyrazit.

 Deník běžkyně v nejlepších letech

Zuzka Součková je známou blogerkou webu idnes.cz. Těsně před padesátkou začala běhat. O všem, co jí běhání dalo a vzalo, napsala knihu a jelikož jí psaní jde, stále běhá a stále má co říct, vychází jí kniha další. Mimo jiné v ní najdete i prima recepty.

Kafe a cigárko

Z oblíbeného blogu herečky Marie Doležalové vznikla kniha Kafe a cigárko. Je plné historek z hereckého světa, ilustrovaná a vtipná. Autorka umí sdělit hodně o veřejně známých lidech tak, aby je neurazila. A hlavně se bavit na svůj účet.

KOUKNI SE  Láska v thrillerech

P.S.

I Aňa Geislerová se rozhodla poodhalit své soukromí a vydat knihu svých myšlenek a zážitků. Krásně ji ilustrovala její sestra a celkově je graficky moc povedená. Na konci nechybí volné stránky, kde i vy můžete začít sepisovat svůj příběh.

Leona Šťávová

Předchozí článekNejznámější filmové superhrdinky
Následující článekRECENZE: Planina ukrývá děsivé nebezpečí

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × two =