5 signálů jak poznat, že vás podvádí

Většina mužů si samozřejmě nepřeje, aby takovou zkušenost v životě zažila. Podle jedné ze studií ale 19% žen přiznalo, že své muže podvedly (podle této studio zároveň 22% mužů přiznalo totéž vůči svým ženám). Ženy jako nejčastější důvod k podvádění svého partnera uvedly, že nevěru považují za něco samozřejmého, co k životu patří.

Mám pro vás 5 signálů, které možná znamenají, že vás vaše žena či partnerka podvádí. Důležité je slůvko možná, takže dříve než ji obviníte z nevěry, v klidu si s ní popovídejte.

 

Nesdílí s vámi podrobnosti svého života

Každý, kdo kdy lhal, moc dobře ví, že si těžko bude vymýšlet detaily něčeho, co se vůbec nestalo. S každou další otázkou se může dostat do úzkých, proto raději o některých věcech nemluví vůbec. Například když se vaše žena vrátí z dvoudenní služební cesty a o tom, co se na služební cestě dělo, vůbec nemluví, může to znamenat, že na žádné služební cestě vůbec nebyla.

 

Nechodí už za vámi řešit své problémy

Je podivné, když s vámi přestane hovořit o svých každodenních problémech a zážitcích. Může to znamenat, že o nich hovoří s někým jiným. Sdílení osobních zážitků a trablů s jinou osobou je znakem emocionálního pouta, které jí k této osobě váže. Pokud zmíní nějakého kamaráda nebo kolegu z práce a najednou o něm přestane mluvit, zbystřete!

 

Výrazně změnila svůj vzhled

proč ženy podvádí signályNevěrnice mají sklon měnit svůj fyzický zevnějšek. Pokud o sebe najednou začne daleko více pečovat, malovat se delší dobu, než bývalo obvyklé, před tím než jde ven, začne si kupovat nové a nové oblečení a doplňky, trávit více času u kadeřníka, něco tu nehraje. Důležité je, o jak drastické a rychlé změny zevnějšku jde. Jestliže jde o náhlé a překotné změny, je tu možná důvod mít určité podezření.

KOUKNI SE  Netradiční místa pro sex, když už vás to v ložnici nebaví

 

Váš sexuální život už není to, co býval

První signálem je, že už s vámi nechce tolik spát, jak jste byli zvyklí. Varovným znamením je také, když s vámi z ničeho nic chce praktikovat techniky, o které nikdy nestála, nebo experimentovat způsobem, který jste u ní nikdy nezažili. Příčinou může být zkušenost s někým jiným, kterou si osvojila a přináší ji do vašeho společného sexuálního života.

 

Bezdůvodně se extrémně brání

Pokud partnerce v klidu řeknete, že máte na něco jiný názor, a ona po vás agresivně vyjede, může to znamenat, že něco skrývá. V milujícím vztahu partnerku zajímá, jak se cítíte a co si myslíte. Tady je třeba zdůraznit, že pokud ve vašem vztahu chybí vzájemná důvěra, vtah těžko může přežít nebo se vyvíjet, zodpovědnost je i na vás samotných. Přestaňte tlačit na pilu a neustále se ujišťovat, když už jste ujištěni byli. Násilný tlak na partnerku vám nepřinese žádnou výhodu. Pokud ale vidíte, že je neustále podrážděná, na cokoliv se zeptáte, nebo když vyjádříte svůj nesouhlas, nemusí to být jen tím, že má zrovna své dny nebo blbou náladu.

 

Charlie Brown

 

Předchozí článekRecenze: Fantom staré pevnosti
Následující článekRecenze: Psychologie masových vrahů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen + two =