5 poučení předtím, než začnete spát se svým šéfem

Existuje nespočet důvodů, proč někdo spí se svým nadřízeným. Jsou tu také velmi podstatné důvody, proč se s nadřízeným nezaplést. Přinášíme vám raději 5 lekcí, které byste měli znát, než se do toho pustíte.

1. Každý se to dozví

Předpokládejme, že váš šéf najal stejně tak inteligentní a všímavé lidi, jako jste vy. Mohu vám zaručit, že velmi rychle někdo z nich zjistí, že spolu něco máte. Nejen to, velmi rychle poznají, když se zrovna pohádáte- není to trapné?

2. Stále bude panem důležitým

židleVáš nadřízený chce stále rozhodovat. Splníte všechny úkoly, budete sršet nápady, vaše pracovní kázeň bude neochvějná. Stačí ale malicherný spor mezi vámi a může být oheň na střeše. Nechcete-li ztratit jeho přízeň, stáváte se zranitelnější než vaši kolegové. O své rozhodovací právo se nenechá připravit.

3. Nezmění se

Jestli je váš šéf typem sukničkáře, který za zavřenými dveřmi už ohnul nejednu podřízenou, nečekejte, že se změní po tom, co si začne s vámi. Má-li doma manželku, nedejbože děti, nemůžete očekávat, že kvůli vám opustí rodinu, i když vám to ustavičně slibuje. Ano, může to být také typ muže, který nespadá do dvou předchozích kategorií. Šéf, který se výjimečně v práci zamiloval, není zadaný a je tu šance, že si vás i vezme.

4. Hranice mezi pracovním a osobním životem přestanou existovat

Pokud je vaše práce náročná na čas, musíte být flexibilní a trávit v práci nejeden večer, poměr s vaším šéfem vám osobní život ztenčí na minimum. Tam, kde existoval předěl mezi pracovními povinnostmi a volným s vašimi zájmy, tam zůstává v podstatě trvalý pobyt v pracovním světě. I na výlětě s šéfem mimo práci se nevyhnete řešit svou práci, kolegy, pracovní problémy. Oddělit práce od osobního života bude prakticky nemožné.

KOUKNI SE  Šest znamení, že už masturbujete příliš

5. Pracovní dovednosti vás dostanou výš než vaše schopnosti v posteli

Spíte se svým šéfem, takže jej máte na své straně. Může vás protlačit kariérně nahoru. Ale nakonec budou rozhodovat vaše schopnosti, pokud to není pan všemocný, budete muset ukázat, jaké jsou vaše profesní schopnosti a dovednosti. Svůj talent využívejte v profesním zdokonalování, postel vás nahoře dlouho neudrží.

 

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × one =