Spousta hráčů upřednostňuje jako platformu pro hraní her svůj mobilní telefon. My se proto v tomto článku zaměříme na mobilní tituly, které byste neměli určitě vynechat.

Ač nejsem zrovna fanoušek hraní na mobilním telefonu, lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem na něm nikdy nic nehrál. Několik desítek mobilních titulů jsem určitě vyzkoušel, pár z nich jsem si dokonce pořídil za peníze. Záleží zkrátka na úhlu pohledu. Někdo bere mobilní hraní jako okrajovou záležitost, někdo na něj nedá dopustit. To nejdůležitější však je, že by jsme neradi tyhle hry nějak opomíjeli. I proto vám v následujícím článku ukážeme 5 mobilních her, které jsi musíte zahrát. A tímhle článkem s mobilním hraním určitě nekončíme.

5Osmos

Logická hra Osmos vyšla sice již v roce 2009, přesto pořád patří mezi velice hrané mobilní hry. Ve hře jste jednobuněčný organismu, který má za úkol absorbovat menší organismy a nabývat tak na rozměrech. Vyhýbat se naopak musíte větším organismům, které můžou pozřít vás. Zní to divně, ale věřte, že je to opravdu zábava. Hratelnosti přidává i ambientní hudba, která hraje na pozadí. Stejně jako vývojáři hry Osmos, i my doporučujeme hrát hru se sluchátky.

Platforma: iOs, Android

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen − fifteen =